Medyum Zaher - 2020

KİLİT BÜYÜSÜ

Kilit büyü

Kilit büyüsü ne ne ak büyü ne de kara büyü diyebiliriz. Çünkü kilit büyüsünde kilit açma işlemi ; kısmet açma işleminde, bağlama işleminde, rızık bereket işleminde kullanılabilirken kilit kapatma işlemi ise tam tersi olarak; kısmet kapatma, ayırma gibi işlemler de kullanılır.

Kilit büyüsünün işleminde kişinin yıldıznamesine göre özel gün ve gecesinde kilit niyete göre kapatılarak ya da açılarak toprağa gömülür. Belirli okumaları vardır. bu işlem üç gün işleme devam ettikten sonra işlem bitirilmiş olur. Bir hafta ile üç hafta arasında bekleme süresi vardır. Bu bekleme süresi tamamlandıktan sonra etkiler başlar.
bu işlemi bozdurulmak istenirse çözmek için işlemin tersi yöntem uygulanır. Nedir bu yöntem? Yani kilit kapatma büyüsü yapıldıysa açarak, kilit açma büyüsü uygulanmışsa kapatarak işlem tekrar edilir.
Kilit büyüsü yapan medyum  kişi bunu kendisindeki belirtilerden anlayabilir. Güzel giden işi kötüye gitmeye başladıysa, ilişkileri bıçak gibi birden kesiliyorsa, parasının bereketi azalmışsa şüphe edebilir. Bu gibi durumlarda mutlaka bakım yapılması gerekir.Bakım sonucunda eğer ki terslik görülürse düzeltilmelidir , düzeltilmediği takdirde büyük sıkıntılar yaşanılabilir .

Kilit büyüsü kim yapar

Bu sıkıntılar , musallat , ters gidişte artış , yorgunluk , kırgınlık , hastalık , ve ki en büyüğü ölüm ile bile sonuçlanabilmektedir peki bu durum nasıl düzeltilebilir ? Eğer ki karşınızdaki kilit büyüsünü yapan hoca gerçekten erdemli ve başarılı ise alacağı yolu mutlaka biliyordur fakat ben gine de biraz bahsedeceğim . Mesela yapılan büyü ters gidiyorsa ilk olarak yapılan işlem iptal edilmelidir iptal edilmesi için gereken yollar vardır bunlar gizli ilimlerdir ama en bilindik olanı sizlerinde öğrenmesini istediğim var olan kilidin imha edilmesidir .

Kilit imha edildikten sonrası inanıp güveneceğin profesyonel medyuma kalmıştır . İlk işlemde ki gibi hatalı işlem yapılırsa bu sefer ağır sonlar kaçınılmaz olacaktır . Fakat bunların yanı sıra yapılan işlemle beraber sorunlarınız da çözülmelidir örneğin başınıza kısmet kapalılığı gelmiş ise bu problem ortadan kaldırılmalıdır yoksa sonuçları ağır olmaya devam edecektir. Kilit büyüsünde işler ters gittiğinde ezbere olarak belirte bileceğim malesef bir yıldız yükseltme büyüsü yaptırılmalıdır çünkü tersliklerinden birisi bu kesinlikle olacaktır.
Eğer ki Sizlerde kilit büyüsü ve diğer büyüler de yardımcı olabilecek birini arıyorsanız medyum Zaher SEKMEN den yardım alabilirsiniz.

6 Comments

Add Yours →

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

Bir cevap yazın