Medyum Zaher - 2020

KİLİT BÜYÜSÜ NEDİR

Kilit Büyüsü Nedir

Bu işlemi iki yönde inceleyebiliriz. Yani kilit büyüsü denince akla iki etki gelmelidir. Birinci etki olumlu etkileri ikincisi ise olumsuz etkileri. Bu etkiler kilit büyüsü yaptıran kişinin niyetine göre şekillenir. Açıklamak gerekirse kilit büyüsü yaptıran kişinin niyeti kısmet açmak ise kilit açma denir. Açık kısmeti kapatmak için ise kilit kapatma denir. Kilit büyüsünü sadece alanında uzman medyum tarafından yapılmaktadır. Yaptıracak olan kişi kilit büyüsü yaptırmak isteme niyeti kesin olmalıdır. Çünkü bu işlemin geri dönüşü yoktur. Niyetine kesin karar vermesi gereklidir. Kilit büyüsü yapan hoca bu işlem için yaptıran kişiyi detaylı bir şekilde bilgilendirmeli ve bu işlemin geri dönüşü olmadığını anlatmalıdır.Kilit büyüsü yapan hocalar dan en ünlü olanı medyum Zaher Sekmen hoca dır.

 

Kilit Büyüsü Etkileri

Kilit büyüsü denince akla gelen etkiler iki ye ayrılır bunlar olumlu ve olumsuz etkilerdir. Bu  etkiler kilit büyüsü yaptıran kişinin niyeti ve isteğine göre kilit büyüsü yapan hoca tarafından yapılır. Bu yöntem kesin sonuç vermesi için önemlidir. Çünkü kişi niyeti ile şekillenen bir işlemdir. Kişinin niyeti iyi olacağı gibi kötü niyetli de olabilir.

 

Kilit büyüsü olumlu etkileri şunlardır;

Kısmet açma, bereket arttırma, bağlama, eşleri birbirine bağlama, kişileri eve bağlama gibi bir çok etkisi vardır.

Kilit büyüsü olumsuz etkileri ise şunlardır;

Kısmet kapatma, bereket kapatma, eşleri birbirinden soğutma, kişileri evden soğutma vb. gibi bir çok etkisi de vardır. Bu etkiler kişilerin niyetine göre şekillenir. Bu kilit büyüsü yapan hoca tarafından detaylıca anlatılmalıdır.

 

Kilit Büyüsü Yapan Hocalar

Kilit büyüsü yapan hocalar ülkemizde oldukça fazla görünmektedir. Ancak bu doğru değildir gerçekten kilit büyüsü yapan hoca sayısı bir elin parmaklarını geçmemekle birlikte bunların en ünlü olanı medyum Zaher Sekmen hocadır. Ülkemizde ve bir çok ülkede ün salmış olan medyum Zaher Seken hoca bu konuda en güvenilir isim olarak gösterilmektedir. kilit büyüsü konusunda en başarılı sonuçları elde etmek için medyum Zaher Sekmen den yardım istemek en doğru karar olacaktır. Bunun yanında medyum Zaher Sekmen kendi uyguladığı bu işlemi kendi öğrencilerine de öğreterek daha çok insana yardım etmeyi amaçlamıştır.

3 Comments

Add Yours →

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

Bir cevap yazın