Medyum Zaher - 2020

KESİN SONUÇ VEREN MEDYUM

KESİN SONUÇ VEREN MEDYUM

Kesin sonuç veren medyumlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Medyum sayısı çok ama yaptığı işin arkasında duran, ben bu işe garanti veriyorum diyen medyum sayısı çok az. Kesin sonuç veren medyum demek ben bu işin tüm ilmine sahibim, yüzde yüz sonuç alırsın demektir. Net sonuç veren medyum en kötü ihtimalle olmadığı takdir de sözünde durup ücret iadesi yapmalıdır. Peki neden kesin sonuç veren medyumlar ile çalışılmalı? İşleminin kesin tutmasını isteyen herkes bu medyumlarla çalışmalıdır. Eğer yüzden seksen başarı oranı veren bir medyum bulsanız bile oran yüksek gelebilir ama yüzde yirmi ihtimalle tutmayacak demektir.

Sizin işleminiz tutmadığında bu kişiden herhangi bir hak talep edemezsiniz. Çünkü ben sana yüzde yüz işlem garantisi vermedim ki, sen de bunu kabul ederek bana işlem yaptırdın, diyecek. Siz de zamanınızdan, paranızdan, umudunuzdan olacaksınız. O yüzden mutlaka kesin sonuç veren medyum ile çalışmalısınız. Akla şöyle bir soru gelebilir. Medyum yalan söyleyip söylemediğini nereden anlarız? Yani bu hoca benim yaptığım işlem garantili büyü yapan medyum diyebilir ama bu yalan da olabilir. Bunu resmi ve ruhsatlı medyum yazımda uzun uzun açıklamıştım. Eğer medyum resmi ve ruhsatlı olarak çalışıyorsa işlem yaptırabilirsiniz. Ama devletten izni ve onayı yoksa o insanın yalan söyleme ihtimali de var. O yüzden işlem yaptırmayın bu kişilere.

Garantili medyum her alanda çalışma yapabilmelidir. Eğer siz arayıp yumurta büyüsü istiyorum dediğinizde o büyü hakkında hiçbir fikri yoksa, o hocanın ilmi yok demektir. Çalışacağınız hoca her konuya hakim olmalıdır. Çünkü buzdolabı almıyorsunuz, tost makinası almıyorsunuz. Yuva kurmak için, kısmet açmak için, eşinizle aranızın düzelmesi için medyum arıyorsunuz. Bunlar çok önemli konulardır. Riske atmayın. Bir de bu hocayı deneyeyim, denemekten ne çıkar demeyin. Sizin hayatınız o kadar ucuz mu? Belki de bu hocanın yapacağı işlem işleri iyice çıkmaza sokacak. Ters tepecek. Size ya da yaptırdığınız kişiye zarar verecek. O yüzden lütfen ilminden emin olduğunuz kesin sonuç veren medyumlar ile çalışın.
garanti sonuç veren medyum ile çalışmak için Zaher Hoca‘ya ulaşabilirsiniz.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın