Medyum Zaher - 2020

KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Kendine aşık etme büyüsü bir kimseyi bağlamak için yapılır. Eğer sevgilinizle ayrıldıysanız, eşinizle ayrıldıysanız veya karşılıksız bir sevgi besliyorsanız bu işlemi yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız kişi siz olmadan yaşayamaz, kör kütük aşık olur.  İlişkide hata yapan taraf siz olsanız bile karşı taraf bunu önemsemez ve kendini hatalı bulur. Durumun imkansızlığı, hatanın büyüklüğü hiç önemli değildir.

Aşık etme büyüsünün bir sürü çeşidi vardır. Hepsinin yapılışı, etki süresi birbirinden farklıdır. Canbar büyüsü, nohut büyüsü, papaz büyüsü, ceviz büyüsü, kiriş büyüsü, kabala büyüsü, mum büyüsü, soğan büyüsü, papaz büyüsü, ip büyüsü, saç büyüsü, tırnak büyüsü, bağlama büyüsü, bağlama vefki, aşk vefki bunlardan sadece bazılarıdır.

Örneğin; nohut büyüsü kişinin ismindeki harf sayısı kadar nohut alarak yapılır. Bu nohutlara yedi gece boyunca okumalar yapılır. Ceviz büyüsü içinin boşaltılıp uygun muskanın yerleştirilmesi ve ip ile tekrar bağlanıp birleştirilmesi ile yapılır. Yani hepsi de birbirinden farklı yöntemlerle yapılır.

KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Kendine bağlama büyüsü yaptırmak da aşk büyüsü yaptırmak ile aynı anlama gelir. Neticede her iki durumda da kişi bağlanmış olur. İşlemin etkisi de ömür boyu azalmadan bitmeden devam eder. Bağlama büyüsü yapımı için büyü istemeyenler vefk ya da celb de yaptırabilir. Her olayın rahmani bir çözümü vardır çünkü. Rahmani işlem yapılır da sonuç alınamazsa o zaman büyü yapılması gerekebilir. İşlemden önce yıldızname bakımı yapılırsa sürpriz bir sonuçla karşılaşılmaz. Zaten hangi işlemin tutacağı, hangisinin uygun olduğu bakımda gözükür. Medyum da eğer bunlara uygun hareket ederse sonuç başarılı olur. Kilit nokta bakım yapılmasıdır. Eğer bir medyum size işlem yapacağını söyleyip bakım yapmıyorsa veya bakım yapmadan şu işlemi uygulayacağım diye kesin konuşuyorsa onun gerçek medyum olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü doktor nasıl muayene etmeden ilaç vermezse medyum da duruma bakmadan kafasına göre işlem seçip çözüm üretemez.

Gerçek medyum ile çalışmak istiyorsanız Medyum Zaher Sekmen ile görüşün. Kendine aşık etme büyüsü konusunda uzman olan hocalardan biridir. Tüm işlemleri garantilidir.

Facebook için tıklayın

5 Comments

Add Yours →

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın