Medyum Zaher - 2020

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NEDİR

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NEDİR

Kendinden soğutma büyüsü genel anlamda isminden de anlaşılacağı gibi kişileri bir çok şeyden soğutmak için kullanılan bir büyü çeşididir. Soğutma büyüsü sadece iki kişiyi birbirinden ayırmak için değil. yapılan kişiyi bir çok şeyden örneğin zinadan soğutmak için de kullanılır. Kişilerin istemedikleri kötü alışkanlıkları olabilir. Bu alışkanlıklardan soğuyarak bırakmak istemesi kişilerin en doğal haklarıdır. Bu kötü alışkanlıklarından kurtulmak için soğutma büyüsüne başvurabilirler. Soğutma işlemi kişileri de birbirinden ayırmak veya istemedikleri bir alışkanlıklarından  vazgeçirmek için de başvurulan yöntemlerden biridir. Bu işlemler kendi başlarına yapılmayacak kadar karmaşık ve zor bir işlemdir. Kişiler kendi başlarına bu tarz işlemleri hem meraktan hemde maddi yönden daha iyi olacağını düşündüğü için kendi başlarına yapmak istemektedirler. Ancak bu işlemler tek başına yapılacak şeyler olmadığı gibi bu işin eğitimini almış ve ilim sahibi kişiler tarafından yapılması daha uygundur. Uzman medyumlar tarafından yapılan bu işlemler kişilerin kendilerinden yardım istemesi sonucu yapılır. Yani hiçbir medyum bu işlemleri birine sinirlendiği için yapmazlar. Kişiler kendi sıkıntılarını medyuma danışarak çözüm yolu ararlar.

Soğutma büyüsü işlemlerinden bazıları, kilit büyüsü, kaşık büyüsü, kabala büyüsü olarak geçer.

ALKOLDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Alkol bağımlıları için yapılacak işlemdir. Alkolden soğutulacak kişi için uygulanılır. Burada kişinin kendisi alkolden soğutma büyüsü yaptırabileceği gibi bir başkası da o kişi için bu işlemi uygulayabilir. Yapılan kişiye göre, alkol içme sıklığına göre işlemin etki süresi değişir. Daha detaylı bilgi için medyum Zaher Sekmen ile görüşebilirsiniz.

KENDİNDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Takıntılı bir şekilde bağlanan ve kişiyi rahatsız eden biri var ise kendinden soğutma büyüsü uygulanır. Bu büyü kime yapılırsa o kişi soğutulmak istenen kişiden nefret edercesine uzaklaşır. Ne kendisini görmek ne de sesini duymak ister. Tabiri caizse kişiyi domuz gibi görür. Eğer evli kişiler için yapılıyorsa sonu mutlaka boşanma ile biter. Çok kuvvetli bir işlem olduğundan geri dönüşü de çok zordur. Soğutma büyüsü yapan hocalar ile çalışmanız gerekir. İlmi yüksek hocalar size yardımcı olur.

Soğutma büyüsü yapan hocalar ile görüşmek istiyorsanız Medyum Zaher Sekmen ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook 

1 Comment

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

Bir cevap yazın