Medyum Zaher - 2020

KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık büyüsü niyeti ve amacı bakımından ikiye ayrılır. Kaşık işlemi hem bağlama büyüsü olarak hem de ayırma büyüsü kullanılabilir. Yani hem rahmani hem de kara büyü olabilir. Bunu kullanış amacı belli eder. Eğer ayırma büyüsü olarak kullanılacaksa iki tahta kaşık alınır, üzerlerine kişilerin isimleri, anne isimleri, doğum tarihleri yazılır. Kaşıkların yönü birbirine ters olacak şekilde yedi kez bağlanır. Yedisinde de yedişer defa okumalar yapılır. Hazırlanan bu kaşıklar gece vakti (en erken yatsıdan sonra) alınır ve ayak basmayan bir yere gömülür. Eğer kişileri ayırmak değil de birbirine bağlamak isteniyorsa bu sefer kaşıklar alınır birbirine bakacak şekilde yedi kez bağlanır. yedişer kez okumaları yapılıp bittikten sonra ayak basılmayan herhangi bir toprağa gömülür.

Kaşık  işlemi bir ile üç hafta arasında etkilerini göstermeye başlar. Bu süreçte karşı tarafla olabildiğince az görüşmek gerekir. Mecburiyet varsa aynı evde kalınıyorsa ya da iletişim halinde olmak zorundaysanız problem değil ama keyfi bir şekilde görüşmelerinizi artırmanız doğru olmaz. Aslında amaç burada kaşık işlemi yapılacak kişiye düşünmesi için vakit, olanak vermek. Kafasını dinlemesine ve düşüncelerinin oluşmasına müsaade etmektir.

KAŞIK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Kaşık çalışması yaptırmaya kesin karar verdiyseniz bir sonraki aşama kaşık işlemi yapan hoca bulmaktır. Bunu internetten araştırırsanız kafanız iyice karışır. Çünkü binlerce medyum ismi görürsünüz ve hangisinin gerçek hangisinin sahte olduğunu anlayamazsınız.

Kaşık işlemi yapan hocalar hemen hemen her yerde varlar fakat önemli olan güvenilir medyum ile, en iyi medyum ile, en dürüst medyum ile, resmi ve ruhsatlı medyum ile, özellikle de garantili büyü yapan medyum ile çalışmaktır. Medyum Zaher SEKMEN Kaşık büyüsü konusunda uzmandır. Kendisi kaşık büyüsü yapan hoca, garantili kaşık büyüsü yapan medyum olarak bilinir. Çünkü tüm işlemleri garanti altındadır. Kesin olarak çözüm bulunur. Olmama olasılığı dahi yoktur. Medyum Zaher SEKMEN’i en iyi tanıyanlar ona daha önce işlem yaptırmış ve onun neler yapabileceğini daha iyi anlamış kişilerdir. Bunları da internette arayarak bulabilirsiniz. Referanslarımızın yorumlarını sayfamızdan da takip edebilirsiniz.
Sizde kaşık işlemi yaptırmak istiyorsanız ve kaşık büyüsü yapan medyum arıyorsanız doğru adres Medyum Zaher Sekmen dir.

3 Comments

Add Yours →

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

Bir cevap yazın