Medyum Zaher - 2020

KARA BÜYÜLER NELERDİR

Kara Büyüler

 

Kara büyü, kötü ruhlar ile doğa üstü güçlerin arkadaşlığını kazanarak bu kötü güçleri, zarar verilmesi gereken kişiye karşı kullanmaktır. Birçok insan kara büyü yüzünden büyük felaketlere uğramıştır. Kara büyü nedir diye sorduğumuzda kişinin felaketlere sürüklenmesini sağlayan kötü niyetli büyülerdir. Kara büyü yapmak için gerekli olan malzemeler; idrar, kara kedi, ceset parçaları, kurt kanı ve yarasa kanıdır. Kara büyüler, kötü ruhlar ve şeytanla bağlantılıdır. Kara büyü nedir dediğimizde doğa üstü güçlerin harekete geçmesini sağlayarak, büyü yapılan kişinin felakete doğru gitmesini sağlar. Kara büyünün birçok çeşidi bulunmaktadır.​

 

Bunlar;

Nohut büyüsü; istenilen sayıda nohutun bir vefk ile gömülmesi yöntemi ile yapılmaktadır.

Domuz yağı büyüsü; kara büyülerin en sık kullanılan çeşitlerinden biridir. Domuz yağının kapı önlerine sürülmesi ile yapılır. Karı ve kocayı birbirinden soğutmak ya ayırmak amaçlı yapılmaktadır.

Papaz büyüsü; en tesirli kara büyülerdendir. Kişinin isminde bulunan harf kadar ipliğe düğüm atılarak yapılır.

 

 Kara Büyünün Etkileri Nelerdir?

 

 Kara büyülerin etkileri nedir dediğimizde yapılan kişiye birçok etki yapmaktadır. Kara büyü çeşitleri kötü büyüler olarak nitelendirilir. Bu büyüler yapılan kişinin mutsuz olmasını, hastalığa yakalanmasını ve hatta ölüme gitmesini bile sağlamaktadır. Kara büyünün etkileri nedir diye sorulduğunda akla ilk gelen büyü yapılan kişinin kötülüklere ve felaketlere sürüklenmesidir. Kara büyüler kötü ruhlar ve şeytan ile irtibata geçerek talimatlar şeklinde yapılmaktadır.

 

 Kara Büyüler Nasıl Bozulur?

 

Kara büyüler birden fazla yöntem ile yapılmaktadır. Fakat büyülerin bozulması için sadece iki yol vardır. Kara büyü nasıl bozulur sorununa ilk cevap arkaik yöntem olarak bilinir. Fakat bu yöntem yeterince kesin değildir. Bu yöntem ile büyüler konusunda uzman bir kişi çağırılarak büyünün tersine çevrilmesi istenir. Lâkin çoğu zaman tersine çevrilme durumları sonuç vermez ve büyü yön değiştirir. Büyünün yön değiştirmesi ile büyü yapılan kişiden çevresinde ki kişilere geçer.

 

Bu kişiler eşi veya çocukları olmaktadır. Kara büyü nasıl bozulur sorununa ise ikinci cevap duadır. Kur’an da geçen büyü ile ilgili ayetlerin ve duaların okunması ile kişiye yapılmış kara büyülerin tesiri azalarak yok olur. Bu şekilde kişi kendisine yapılmış büyüden kurtulur.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın