Medyum Zaher - 2020

KARA BÜYÜ NEDİR

Kara Büyü Nasıl Yapılır

 

Medyumluk, gelecekle ilgili yorumları semboller, duygular ve hayaller kullanarak gösterme sanatıdır. Psikologların genel özellikleri incelendiğinde, bazı sezgilerde farklılık gösterir ve dış fiziksel özelliklerine dair ipuçları verir. Bu aynı zamanda kara büyü için de geçerlidir. Medyumlar restorasyon, kara büyü, muska, ekler, şans ve servet, geçim kaynakları ve çok daha fazlası alanlarında çalışmaktadır. Bu büyü nedir, kara büyü nasıl yapılır?

 

Kara Büyü Nedir?

 

Diğer kara büyü yapan medyum çalışmaları arasında kara büyü, araç olarak sahip olduğumuz en zor, olumsuz ve olumsuz etkidir. Bu büyünün, niyetinin ve kimin tarafından yaratıldığının yaratılması önemlidir. En kötü sihir türü, kara büyü, dengeyi bozması için tasarlandı. Otonom sinir sistemine odaklanan bu büyüyle, bir kişi çözülemez sağlık sorumluluklarını artırarak baş dönmesi, ilgisizlik ve intihar eğilimleri yaşayabilir. Sadık insanlar, düşman ilişkileri ve kara büyü kıskanı kadınlar tarafından işlenir. Peki kara büyü nasıl yapılır?

 

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

 

Bu büyü genellikle herhangi bir medyum yapmak istemiyor. Fakat o zaman bu, cinsellerin desteğiyle yapılır. Şeytanlar tarafından kontrol edilen kara büyünün etkisi altındaki insanlar, kendi isteklerini kullanamayan gözaltı sürecine girerler. İnsan felaketine neden olmak için yaptığımız bu büyü, şeytanların enerji yükünden kaynaklanır. Süreç işlerken kara büyü kimlere yapılır?

 

Bu büyü, tamamen zahmetli bir ölüm süreci gerektirir. Kutsal kitaplardaki büyücülük aslında bir büyücülük bilimidir ve ulaşılması kolay değildir. Bu büyü, yaratılacak kişiyi tanımıyor ama büyünün enerjisini kontrol ettikten sonra büyünün farkında. Biz medyumlar birden fazla büyü yaparız veya insanları bu büyüyü kurtarırız. Kaderi ve duyguları çözmek için tasarlanan kara büyü aynı zamanda uygulama aşamasında zaman alıcı bir süreç içerir. Peki kara büyü kimlere yapılır? Nasıl bozulur?

 

 Kara Büyü Nasıl Bozulur?

 

Uygulama aşamasında destek olmadan bu yapılamazsa, kara büyü çalışana kadar desteğimize ihtiyacımız var. Kendi başına çözülemeyen bir büyü olarak yapıldığı için, bilgi ve yeterliliği olan kara büyü yapan medyum Zaher’den destek almak gerekir.

 

Bu yetenekler için, yetenekli medyumlara danışmak ve gerekli uygulamaları eksiksiz yapmak gerekir. Zamanın insanları getireceği umuduyla önlem almak istiyorsanız, kendi çalışma sistemimizde saklanması gereken birçok siyah büyüden farklı etnik özelliklere sahip olmak istiyorsanız, benimle de iletişime geçebilirsiniz.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

gerçekten sonuç alan bir sürü kişi varmış uzun zamandır sizi araştırıyorum hocam

Bir cevap yazın