Medyum Zaher - 2020

KARA BÜYÜ NASIL BOZULUR

KARA BÜYÜ BOZMA

Kara Büyü nasıl bozulur, kıskanç ve ruhu kötü insanlar tarafından bir başkasına kötülükte bulunmak , huzurunu kaçırmak, aile ilişkilerini yada işlerini bozmak, mutluluğuna engellemem ya da onu hastalandırmak ve hatta öldürmek gibi habis amaçlarla yapılan işlemlerdir. Dinimizce kesin bir şekilde yasaklanmış ve lanetlenmiş olmasına rağmen büyü yaptıran vicdansız insanlar maalesef ki çok miktarda bulunmaktadır. Kötülüklerin kölesi olmuş bu tip insanların yaptığı veya yaptırdığı en kötü büyülerden birisi kara büyü nasıl bozulur ?

ÜZERİMİZDE KARA BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ ?

Eğer ki kara büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız muhakkak bir medyumla iletişime geçmeniz gerekmektedir . Çünkü eğer ki geçmez iseniz araştırmaya devam edip kendinizi harap etmeye devam ederseniz bu işler çocuk oyuncağı olmadığını anlamanıza sebep olacaktır . Hayatta bizler her şeyi ciddiye almayız bunlar bizi bazen farklı sonuçlar doğuracak hale getire bilir. Pekala hocam bu kara büyünün sebepleri nelerdir ? bu merak edilen sorunun cevabı aşağıda dır.
1- İşlerin ters gitmesi
2- Maddi anlamda sıkıntı çekilmeye başlanması
3- Aşk hayatında terslikler ( VAR İSE EVLİLİK BİTİMİ SONUÇLANMASI VEYAHUT HİÇ EVLENİLİLİK İLE SONUÇLAMAMASI )
4- Kısmet kapalılığı ( İş ve yukarıda ki maddede geçenler
5- Yıldızınızın düşmesi .
6- Hane içi huzursuzluk.

KARA BÜYÜ NEDEN YAPILIR?

Kara büyü yapılmasının en önemli sebebi. Rakip gördüğü veya bir nedenle sevmediği kişilerin duygularını ve düşüncelerini kendi kontrolü altına alarak değiştirme amacı gütmektedir. Bu sayede büyü yapılmış kişinin arzu edilen bir biçimde davranması sağlanır. normal tavırlarını unutması hedeflenmiştir.Kara büyü yapan medyum en önemli amaçları iyi giden evliliklerde eşlerin arasını bozmaktır.Eşleri ayırmaktır ya da birbirini  seven çiftlerin ilişkilerini bozmaktır. İş hayatına yönelik yapılanlarda ise kişinin işlerinin bozulmasını sağlamak ve kısmetini kapatmak , iş yerindeki bereketin  kesilmesi hedeflenmektedir.
Bunların yanı sıra kişinin amansız ve çözümsüz önemli bir hastalığa yakalanması ya da ölmesi amacı güdülerek de kara büyü yapan hoca Böyle büyüler neticesinde sağlıklı kişi hastalanarak gün gün erimeye solmaya başlar eğer büyü olduğu anlaşılmaz ve bozulmazsa kişi hayatını kaybeder ve kalbinin kötülüğüne esir olan kişi amacına ulaşmış olur. Eğer sizde aile hayatınızda nedensiz kavgalar ediyorsanız, eşiniz ya da partnerinizden gereksiz yere soğuduysanız ve sebebini anlamıyorsanız, işleriniz ne yaparsanız yapın düzelmiyor ya da bereketsizlik kısmetsizlik hissediyorsanız siz de bu işlemlere maruz kalmış olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve üzerinizdeki büyüden kurtulmak için Zaher SEKMEN Hoca’yı arayabilirsiniz.

9 Comments

Add Yours →

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

Bir cevap yazın