Medyum Zaher - 2020

KANLA YAPILAN BÜYÜLER

Kanla Yapılan Büyüler Nelerdir?

 

Pek çok farklı yöntem üzerinden ele alınan kanla yapılan büyüler, derin havas büyücüleri tarafından kabul edilmiş olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu konuda en çok merak edilen kanla yapılan büyüler nelerdir? sorusudur. Genelde bu büyü akla gelince adet kanı büyüsü ilk olarak düşünülür ancak bu işlemin pek çok farklı formunun bulunduğunu söylemek gerekir. Değişik ritüeller de ve sıklıkla gerçekleştirilen bu büyü değişik amaçlar doğrultusunda kanla büyü yapan hoca üzerinden ile alınır.

 

 Kanla Büyü Yapan Medyum

 

Kan insan vücudu için büyük öneme sahiptir. Organlar arasında dolaşım sistemi ile beraber besin kaynaklarının ulaştırılabilmesi için hücrelerden meydana gelir. Bu yüzden ele alınacak olan kan büyüsü çok daha etkili bir tesir ortaya çıkarmaktadır. Oldukça güçlü ve tehlikeli bir büyü olduğunu söylemek gerekir. Bu sebepten dolayı amaca bağlı olarak kan büyüsü yapılmak istendiğinde, konu hakkında tecrübe sahibi olan doğuştan yetenekli kanla büyü yapan medyum üzerinden destek almaya özen gösterilmelidir.

 

Özellikle kan büyüsü yapılırken insanların düşünceleri ve bunu hangi amaçla yapmak istedikleri büyük öneme sahiptir. Yaklaşık olarak 3 haftalık bir periyot kullanmak suretiyle gerçekleştirilen kan büyüsü, papaz büyüsü ya da bağlama işlemleri veya aşk büyüsü konusunda değerlendirilir.

 

 Farklı Amaçlarla Kan Büyüsü

 

Değişik amaçlar doğrultusunda kan büyüsü yapılabilmektedir. Özellikle adet kanı büyüsü ayırmak amaçlı ele alınır. Mutlu giden evlilikleri bozmak ya da insanların birbirine karşı soğumasına neden olmak için bu büyü yapılabilmektedir. Özellikle kan üzerinden gerçekleştiği için oldukça büyük bir tesiri bulunuyor. Bu yüzden iyi ya da kötü niyetle pek çok insan kanla yapılan büyüler nelerdir? diye merak etmekte, araştırmakta ve medyumlar üzerinden destek almaktadır. Çok güçlü olduğu için gerçek medyumlarla bu büyünün yaptırılması büyük öneme sahip.

 

 Kanla Büyü Yapan Hocalar

 

Kara büyü ya da şeytani işlem olarak bilinen kan büyüsü, insanların aralarını açmak ve ayrılıklara sebep olmak için gerçekleştirilmektedir. Elbette bu durum hem kötü niyet hem de iyi niyet olarak ele alınabiliyor. Önemli olan güvenilir kanla büyü yapan hoca üzerinden destek almaktır. Eğer kanla büyü yapan medyum yerine bireysel olarak bu büyü yapılmaya kalkılırsa sonucu büyük riskler yaratabilir.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

Bir cevap yazın