Medyum Zaher - 2020

KABALA BÜYÜSÜ

KABALA BÜYÜSÜ NEDİR?

Kabala büyüsü iki farklı amaç için kullanılabilir. Birbirine zıt olan bu amaçlar ayırma ve bağlamadır. Yani bir kimseyi kendinize aşık etmek için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz, kendinizden soğutmak veya bir başka çifti ayırmak için de yapabilirsiniz. Bu tür büyüler arasında aynı görevde kullanılan başka büyüler de vardır. Örneğin kilit büyüsü ve kaşık büyüsü. Bu ikisi de hem bağlama hem ayırma için kullanılabilir. Kaşık büyüsü ile ayırma işlemi kaşıkların gömülüş şekline bağlı olarak yapılır. Kaşıkların iç kısmının birbirine bakarak yapılması bağlama işlemine uygundur. Bİrbirine ters bakan kaşıklar ise ayırma büyüsü için kullanılır. Kilit büyüsünde ise kilidin kapalı olarak toprağa gömülmesi çiftlerin birbirine karşı aşık olup bağlanmasını sağlar. Açık olarak gömülen kilit ise ayrılmaları için yapılır.

Kabala büyüsü de bunlar gibi hem ayırma hem bağlama işleminin yapılabildiği çalışmalardandır. Kabala büyük bir ilim gerektiri. Dolayısıyla sadece kabala büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu büyü çok kuvvetlidir. Bozulması neredeyse imkansızdır. Bu büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını asla fark edemez. Bu işleme kabala adının verilmesinin sebebi kullanılan alfabenin kabala alfabesi olmasıdır. Yapılışı ve amacı diğer büyülere ne kadar benzerse benzesin kabala için ihtiyaç duyulan ilim her hocada yoktur.

BU BÜYÜYÜ YAPAN MEDYUMLAR

Bu büyü yahudiler tarafından bulunmuştur. İlk yapan ve bu büyünün yayılmasını sağlayan yahudilerdir. Ancak günümüzde her dine mensup kişi ve kişiler bu büyüye başvurmaktadır. Bu büyü kabala büyüsü yapan medyumlar tarafından düzgünce yapıldığı takdirde kimseye bir zararı ve yan etkisi olmaz. Yapılacak kişiye göre kullanılacak malzemeler ve etki süresi değişiklik gösterir. Ortalama etki süresi bir hafta ile üç hafta arasındadır. Yapılan bakımla beraber net olarak kaç günde sonuç vereceği ortaya çıkar.

Çok etkili bir işlem olduğu için daha önce işlem yaptırıp sonuç alamayan kişiler son olarak bu büyüye başvururlar.

Sizler de bu büyüyü uzman kabala büyüsü yapan hocalar ile çalışmak isterseniz Medyum Zaher Sekmen Hoca ile görüşebilirsiniz.

Facebook için tıklayın 

17 Comments

Add Yours →

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam sevdiğim adam sizin sayenizde geri geldi şimdi çok mutluyuz allah razı olsun

Bir cevap yazın