Medyum Zaher - 2020

İNTİKAM BÜYÜSÜ

İNTİKAM BÜYÜSÜ

İntikam büyüsü adından da belli olduğu gibi intikam sonucu elde etmek için yapılır , yapımı zor ve zahmetli olan bu büyünün yapanı da çok önemlidir kara büyüler arasında yer alan intikam işlemi yapımında hata taşırsa büyük bedellere sebebiyet verecektir intikam işlemi yapımı esnasında cinlerden yardım alınmaktadır ve aynı zaman da büyük riskler alınacaktır eğer ki intikam çalışması yaptırmaya karar verdiyseniz çevrenizdeki en intikam büyüsü yapan medyum a başvurmalısınız , İntikam büyüsü kimlere yapılır hocam herkese yapılır mı ?
Bu sorunun cevabı şu şekilde verilmelidir aranızda hasımlık geçen herkese yaptıra bilirsiniz mesela konu sizinle alakalı değil fakat birinin adına işlemi siz yaptırıyorsunuz bu durumda gerçekleşme ihtimali olduğunca düşmektedir. Birinin yaptığı bir karaktersizliğe siz göz yumamıyorsunuz bu durum da yine yapacağımız işlem yerini bulmayacaktır çünkü ortadaki hasımlığın siz doğru yapılmış olması gerekmektedir onun haricinde. Eşler birbirine sevgililer dostlar aileler sülaleler aşiretler gençler büyükler fark etmez kimin işlem yapıp yaptırdığı.

İNTİKAM BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

İntikam büyüsü denildiğinde yukarı yazımda da belirttiğim gibi zor ve zahmetli bir yol beklenmeli. Bu yolda ilerleyeceğiniz medyum sizin için çok önemlidir nasıl mı ? Eğer ki güvenilir medyum, profesyonel medyum veya en etkili intikam büyüsü hocalardan seçmez iseniz yukarıda belirtip anlattığım durumlar başınıza gelebilir. Bunlardan kaçınılmak için kara büyü konularında büyü konuların da gerçekten  başarılı ve ilim sahibi bir medyuma ihtiyaç duyulmaktadır .
Çünkü İntikam büyüsü yanlış yapıldığında diğer işlemlerdeki gibi musallat, hastalık, ölüm,rızık kapalılığı ,bereket kesintisi , kısmet kapalılığı , aşk bitimi gibi sonuçlarının yanında , yapılan işlemin sonucunda elde edilecek sonuç yaptıran kişinin başına gelebilecektir.

İNTİKAM BÜYÜSÜ BOZDURMA

Büyü bozdurmak olabildiğince zor bir iştir. Çünkü büyüler cinler tarafından muhafaza edildiği için yapan ve bozan medyum tarafından bir manevi savaş yaşanacaktır. Bu savaşın sonucu ölümle bile sonuçlanabilmektedir. Bu bütün büyüler için böyledir. Bu sebepten çoğu medyum büyü bozmaya yanaşmamakta hatta konu kara büyü olduğunda hiç o kulvara girilmemektedir bile , fakat sizler büyü bozdurmak istediğinizde ümidinizi kesmeyin. Çevrenizdeki en profesyonel medyumu, en güvenilir medyumu ,en başarılı medyumu bulmak için gayret edebilrsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek tek kişi zaher sekmen hocadır.

8 Comments

Add Yours →

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

Bir cevap yazın