Medyum Zaher - 2020

İntikam büyüsü Nedir

Etkili İntikam büyüsü

Bu yazımda siz değerli kardeşlerime intikam büyüsünden bahsedeceğim. İnsanlar intikam büyüleri hakkında bilgi sahibi olmadığı için yanlış algılara kapılmaktadır. Bende bu yazımda intikam büyüsü nedir, intikam büyüsü ne amaçlarla yapılır, intikam büyüsü nasıl yapılır, intikam büyüsü yaparken hangi malzemeler kullanılır, intikam büyüsü nasıl bozulur sizlere anlatarak intikam büyüsü hakkında mümkün olduğunca sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde büyünün ne olduğu ile ilgili kısa bir bilgi verelim. Lafı daha fazla uzatmadan konu hakkında bilgi vermeye başlıyorum.

Büyü nedir?

Büyü insanların direk olarak müdahale edemediği durumlarda (Birisini aşık etme, birisini geri getirme, birisini kendine bağlama, birisini kendinden soğutma, birisini kendinden ayırma gibi) başvurduğu araçlardan birisidir. Kişileri daha mutlu ve huzurlu hissettirmek için medyumlar ve büyücüler tarafından yapılır.
Büyü yapmak için birçok farklı alanda bilgi gerekir bu konularda yeterli bilgisi olmayan kişiler büyük sıkıntılar yaşarlar. Çünkü büyünün işlemi yerine getirmesi için cin gereklidir. Büyü yapan kişinin bilgisi ile bu cini etki altına alması ve o cine büyünün amacını yerine getirmesi için gerekli şeyleri vermelidir.

İntikam büyüsü nedir?

İntikam büyüsü kişilerin bir başkasından intikam almak için yaptırdığı büyülerdir. Her insanın intikam alma şekli ve intikam anlayışı farklıdır. Kimisi kendini aldatan sevgilisine intikam büyüsü yaptırırken büyü yapılan kişinin yaptıran kişiye deli gibi tabiri caizse köpek gibi âşık olmasını isteyip sonrasında bu kişiden ayrılarak onun hayatını kendinden mahrum bırakıp intikam alır. Kimisi hayatının tamamen ters düz olması için bu büyüyü yaptırır gibi. İntikam büyüsü için birçok farklı çeşit vardır.

İntikam büyüsü ne amaçlarla yapılır?

Bir kişinin hastalanması için, bir kişiyi öldürmek için, bir kişiyi ilişkisi olan kişiden ayırmak için, iki çiftin arasına nifak sokmak için, iki çifti ayırmak için, erkekliğini bağlamak için, hayatının tamamen ters yönde gitmesi için yani işinden atılmak, evinden atılmak, çevresindeki insanlara büyük şeyler olması, kaza geçirmek gibi her tür şey hayatını tamamen çekilemez bir hale getirmek için, işinden attırmak için, bir kişiyi delirtmek için, cin musallat ederek kişiye ve o kişinin çevresine sorunlar yaşatmak için kullanılabilir.

İntikam büyüsü nasıl yapılır?

Medyumlar tarafından kişiler için özel hazırlıklarla yapılır. Az öncede söylediğim gibi her insanın intikam ile ilgili algısı farklıdır. Kimi kişi bir kişiyi halüsinasyon gördürerek delirtmek ve bu şekilde intikam almak isterken kimisi hastalanması için büyü yaptırır. Birçok farklı amaç için kullanıldığı için yapılış şekli de farklılık gösterir.

İntikam büyüsü yaparken hangi malzemeler kullanılır?

Bu kısım kişinin ne konuda intikam alacağı, medyumun hangi varlığı kullanacağı, kişilerin bilgileri dahil olmak üzere birçok etmene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kimi zaman bu büyünün yapılması için hayvan bağırsakları gerekirken kimi zaman sadece belirli maddelere (Deri, maden, kâğıt ve türevi) belirli yazmaların okumaların yapılması yeterli olacaktır.

İntikam büyüsü nasıl bozulur

Bu en zor kısımlardan birisidir. Büyüyü belirli bir yere kadar acemiler tarafından yapılabilen bir şeydir. (Ben kesinlikle işi bilenlere bırakmanızı ve en ufak büyüye bile kendinizin kalkışmamasını tavsiye ederim. Çünkü büyü cinlerle yapılır ve yapacağınız en ufak bir yanlışlıkta sizlere büyük sorunlar yaşatabilir) ancak büyü bozmak  böyle değildir. Normal bir büyüyü, rahmani bir büyüyü bile bozmak çok uzun yıllar tecrübe ve büyük bilgelik gerektirmektedir. Ancak intikam büyüsünün konu aldığı birçok alan kara büyü içerisine girmektedir. Bu sebepten ötürü normal birçok büyüden zor bozulur. Sıradan çabalar ile bozulması imkânsız gibi bir şeydir. Bu sebepten ötürü profesyonel medyumlara başvurmak ve onlardan destek almak en doğrusu olacaktır.

Facebook adresimiz

14 Comments

Add Yours →

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

Bir cevap yazın