Medyum Zaher - 2020

İKNA BÜYÜSÜ

İKNA BÜYÜSÜ

İkna büyüsü adı gibi özü de aynıdır birilerini herhangi bir konuda inandırmak için kullanılır yapımı ilme dayalı olmakla beraber ilimi de sınırlıdır . Yani herkes bilemez bu ilimin sahibinin kim olup olmadığını bu sebepten ikna etme büyüsünde sıkıntılar yaşanılabilmektedir. İkna etme büyüsü yapıldığı gibi etkilerini göstermeye başlayıp en geç iki hafta içinde etki etmektedir. Yapıldığında etki etmesi uzun sürmediğinin yanı sıra ikna etme büyüsü çok etkili bir büyüdür . İkna çalışmaları birden fazla konu da kullanılabilir nasıl mı ? Mesela iki aşık var aşkları kesin fakat arada yanlış anlaşılmalar var kız , erkeğin onu aldattığını zannediyor fakat olayın aslı tamamen alakasız bir durum ise bu durumda ikna çalışması kullanılabilir. Veya yine bir genç çift ailelerinden izinsiz evlenmeye karar vermişler , evlenmişler anne ve babasını yani ailelerini ikna etmek için bir çalışma isteye bilirler çünkü her kadın evinden gelin olarak çıkmayı her erkekte arkasında babasının durmasından mutlu olmuştur. Bir erkek tarafından yüz üstü bırakılan bir bayanda bu işlemi kullanabilir , ikna çalışmaları anlattığım örnekleme yaptığım durumlar gibi durumlarda kullanılabilmektedir.

İKNA  İŞLEMİ YAPAN HOCA

İkna işlemi , yapımı sıkıntılı ve zahmetlidir bir insanı başka bir fikre inandırmak elbet ki zor şartlar getirecektir beraberinde fakat bu işlemimizde rahmani işlemler arasındadır yapana ve yaptırana zararı yoktur . İkna işlemi yapan hoca genellikle ya sadece ikna işlemi üzerinde yoğunlaşırlar veya ikna grubu üzerinde profeyonel medyumlardır.  İkna işlemi yapan medyumlar yaptıracağınız medyumu dikkatli seçmelisiniz , İkna büyüsü yapan medyum bu medyumun ne gibi özellikleri olmalıdır aşağıda belirteceğim .

  • Güvenilir Medyum olması
  • Profesyonel Medyum Olması
  • Yaptığı çalımalar ile , Etkili medyum olması
  • Referanslarının olması
  • Resmi ve ruhsatlı olması
  • Garanti sunan , Garantili Medyum olması
  • İsminin ve ilminin istediğiniz konu üzerinde duyulmuş olması gereken maddeler arasında yer alabilir fakat bu sizin insafınıza kalmıştır.

İkna işlemi yapan hocalar genellikle rahmani çalışmaları örnek almışlar çünkü kalpler gibi değildir akıl, değişkendir kara büyü ile bu olayı çözen hocalar kara büyü konusunda gerçekten profesyonel olmalıdır eğer ki rahmani bir şekilde çözenler ise ikna büyüsü yapan medyum  kesinlikle başarılı olmalıdır.

8 Comments

Add Yours →

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

Bir cevap yazın