Medyum Zaher - 2020

İç çamaşırına yapılan büyü

İç çamaşırına yapılan büyü

İç çamaşır büyüsü hakkında internette araştırma yaptığımda yeterli bilginin bulunmadığını fark ettim. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime iç çamaşır büyüsü hakkında bilinmesi gereken neredeyse her şey hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bu yazımda iç çamaşır büyüsü hakkında ele alacağım başlıklar iç çamaşırına yapılan büyü nedir, iç çamaşırına yapılan büyü nasıl bozulur, iç çamaşırı ile ayırma büyüsü, iç çamaşırı ile yapılan büyü nasıl yapılır olacak. Ancak öncesinde siz değerli kardeşlerimiz içerisinde büyü nedir bilmeyenler olduğunu düşünerek ilk olarak büyü nedir sorusuna cevap vermek istiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza giriş yapalım.

Büyü nedir?

İnsanlar ömürlerini sorunlarla cebelleşerek geçirmektedirler. Bu sorunların çözülmesi insanların mutluluğu ile doğru orantılıdır diyebiliriz ve yaşama sebebimiz mutlu olmak dolayısıyla sorunlardan kurtulmaya çalışmaktır. Ancak mutluluğa ulaşmanın, sorunlardan kurtulmanın yolu başka kişilerin iradesinden geçer. Örneğin bir kişiyi seviyoruz kişinin bu sevgiye karşılık vermesi onun iradesine kalmış bir durum ya da aynı şekilde bir kişinin ayrılması ya da terfii almamız başkalarının iradesine kalmış bir durumdur. atletle yapılan büyüler Büyü ise başkalarının iradesine müdahale ederek sizlerin sorunlardan kurtulmanızı ve daha mutlu bir yaşam sürmenizi sağlamayı amaçlayan metafiziksel araçlardır.

İç çamaşırına yapılan büyü nedir?

Orta Asya’da Şamanizm dönemlerine kadar dayanan bu büyü kara büyü sınıfları içerisinde yer alan çok güçlü bir işlemdir. Genel yapılış nedeni gönül ilişkileri ile ilgilidir. atletle yapılan büyüler Gerekli modifikasyonlar yapılarak geri getirme büyüsü olarak kullanıldığı durumlarda mevcuttur ayırma büyüsü olarak kullanıldığı durumlarda. Çok fazla bilinmeyen ve tercih edilmeyen bir büyü olsa da gönül ilişkileri ile ilgili tercih edilebilecek en güçlü işlemler içerisindedir.

İç çamaşırına yapılan büyü nasıl bozulur?

Kara büyü sınıfında yer alan her büyüde olduğu gibi bozulması oldukça zordur. İşini bilmeyen kişilerce büyünün bozulmasının imkânı yoktur. Gerçek medyum bulunmalı ve destek alınmalıdır aksi halde bu büyüyü bozmanın mümkünatı yoktur diyebiliriz. Kişilerin her birine özel olarak yapıldığı ve farklı farklı amaçları olduğu için herkes için özel bir bozulma şekli vardır. İç çamaşırına yapılan büyü olduğu için kimi kişiye büyünün yapıldığı iç çamaşırını yakması kimisinin ise belirli bir yere iç çamaşırını gömmesi gerekir. Bunlar medyumlar karar verebileceği fazlasıyla farklılık gösteren şeylerdir.

İç çamaşırı ile ayırma büyüsü

Az önce bu büyünün gönül ilişkileri ile ilgili olduğunu sizlere belirtmiştim. İç çamaşırı ile ayırma büyüsü ise bu büyünün bir versiyonu kullanım şekli, kullanım amacıdır. Ayırma için yapıldığı zaman oldukça başarılı sonuçlar veren bu büyü kara büyü olan ayırma büyüleri içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Büyünün yapılmayı kalkışılmaması için ne yazık ki bu konuda çok detay veremeyeceğim. Ancak büyünün yapılması için kişilerin bilgileri duruma göre büyüyü yaptıranın veya büyü yapılan kişinin iç çamaşırı gereklidir. Sonrasında yapılacak işleme, kişilerin durumuna göre okumalar, yazmalar ve sonraki adımda ne yapılması gerekiyorsa yapılır.

Facebook adresimiz

Loading comments...