Medyum Zaher - 2020

HÜDDAM İLMİ

HÜDDAM İLMİ

Hüddam ilmi cinleri, şeytanları , bütün varlıkları kontrol amacı ile uygulanmıştır. Hüddam ilmi çok eskilere dayanır eski mısırlılara kadar uzanır. Hatta islam dini hakimiyetini  yücelttiği zamanlar da Bütün hüddam ilmi için ne gerekli cin çağırma kontrol etme ayinleri de , şeytani ayinleri de yasaklamıştır. Bunların yanı sıra dinlerin hepsi  bu ilim den bahsetmektedir. Hüddam ilmi Süleyman’ın cinlere hüküm vermesi ve onları kullanması ile tanınıp bilinmiştir. Hüddam İlmi nasıl yapılır sizlerin de tahmin edebileceği gibi çok tehlikeli  ve sonuçlarının dönüşü olmayan sonuçlar sahne alabiliyor çünkü profesyonel bir medyum bulabilmek çok hüddam ilminden anlayan birini güvenilir bir medyumu bulmak zor eğer ki merakınızdan dolayı hüddam ilmini araştırıp her biliyorum diyenden dinlerseniz başınıza gelebilecek kötü olaylardan bazılarını aşağı not olarak ekliyorum.

  • Yaptıran kişi güçsüz kalırsa
  • Yaptıran kişi fark edilirse musallat durumu olabilir.
  • Dinen bilmeyenlerin yapması kesinlikle haramdır.
  • Başarmak için inanmak gerekli

Yukarıdaki belirttiğim gibi hüddam ilmi yanlış yapıldığı taktirde başımıza geleceklerden bazılarını yukarıdaki notta belirttiklerimden örnek alabilirsiniz. Bu ilmi sadece para için bilmeyen kendini hoca zanneden insanlar yüzünden belki bu kadar musallat durumu olmuştur. Çünkü bu ilim zor ve ilim gerektiren bir erdemdir sadece okumayla olacak bir iş değildir. Çünkü bu varlıklar sadece  ilmi olana gözükürler ve onlarla mücadele ederler.
Kuran-ı kerimin her sure ve her ayetinde bir cin bulunmaktadır.

Hüddam ilmi ile ilgilenen hoca islam dinine göre bu cinleri sahiplenir.  Bunlar gibi daha bir çok örnek buluna biir , mesela kötü güçler tarafından bilinip kullanılması ,gibi örnekleri vardır fakat Kuran-ı Kerim bunu yasaklar ve de bu ilm günah sayılır islam dininde . Çünkü ALLAH’ın yarattığına müdahale ancak yine rabbinden olacaktır.

Bu sebeple kesinlikle ama kesinlikle bilmeyenlere,hurafelere,fesatlara,kendini bilmez insanlara güvenmeyiniz güvenip başınıza iş alma ihtimaliniz çok yüksektir. bu  ilm gizli ilimlerin arasında sıralama yapılırsa ilk sırayı hak eder çünkü bu ilim ALLAH’a inkara sürükleyebilmektedir anlamayan kişileri nasıl inkara sürükleyecek hocam ? Şimdi yaratmak ve yönetmek ALLAH’ın ilimidir kimse bunu inkar edemez lakin bunu inkar etmekle kalmayıp aynı zamanda şart koşmakla ve yaptığını yapmanın peşine düşüyorlar.

8 Comments

Add Yours →

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

Bir cevap yazın