Medyum Zaher - 2020

Harmura Celbi Nedir

Harmura celbi

Harmura celbi internette hakkında pekte bilginin daha doğrusu doğru bilginin olmadığı bir konu. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime Bu celb hakkında bildiklerimi anlatmam gerektiği kanaatindeyim. Çünkü insanlarla konuştuğumda senin sıkıntının çözümü celb diyorum ancak kişiler harmura celbinin ne olduğunu bilmiyorlar. İnternette araştırmalarını söylediğimde ise buldukları bilgiler sebebiyle kafaları daha karışmış şekilde geliyorlar. İnternette konuyu araştırdığımda denk geldiğim kaynaklara bakıyorum kafanın karışmaması mümkün değil. İşte bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerimize bu celb hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım ve aşk celbi nedir, bu celb kaç günde etki eder, harmura celbi ne amaçla kullanılır, harmura celbi günah mı sorularına yanıt vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan harmura celbi nedir anlatmaya başlayım. Harmura Celb-i

Harmura aşk celbi nedir?

İnsanlar ömürleri boyunca sorunlar yaşarlar sorunlarının çözümü bazen çok basit bazen ise çok komplikedir. Genelde maddi şeylerle olan sıkıntımız bir şekilde çabalarımız ile aşılsa da bazı manevi şeyler vardır ki bunlar sadece kendi çabalarımızla aşılamaz çünkü bu manevi şeylerin çözümü elimizde değildir ya da çabalayarak elde edeceğimiz bir şey değildir bir başkasının iradesine bağlı bir şeydir. Durum böyle olunca iradeyi etkileyen şeylere girişmekten başka çözümü kalmıyor insanların ve medyumlara başvuruyorlar medyumlarda kişilerin iradesini etkilemeye yönelik birtakım işlemler yapıyorlar. Celbler de bu işlemlerden birisidir.
Bu celbi rahmini büyüler/işlemler (Ak büyüler/işlemler) içerisindedir. Birçok farklı amaç için kullanılsa da genel kullanım alanı gönül ilişkileri ile alakadardır. Gönül ilişkileri ile ilgili yapılan celbler arasında en güçlüsüdür bu sebepten ötürü çokça ilgi görmektedir. Çok eski zamanlarda berri bolca kullanılmış ve popülerliğini korumayı başarmıştır.
Genel olarak aşık etme büyüsü ile karıştırılan bu işlemi büyüler ile bir ilgisi yoktur. Aşık etme işlemleri arasında en güçlüler arasında yer almaktadır. Kolay yapılmaz ve kolay kolay bozulmaz.

Harmura celbi kaç günde etki eder?

Bu konuda net bir sayı vermek doğru değildir bu birçok etmene bağlıdır. Bu celbi yazan kişi, celbi yazdıran kişi, celbin yazıldığı kişi, celb yazılırken neler kullanıldığı, işlemler bittikten sonra gömülüp gömülmeyeceği, gömülecekse nereye gömüleceği, dua, ayet, sure okunup okunmayacağı, tespih çekilip çekilmeyeceği, tüm işlemler bittikten sonra bir ibadet yapılıp yapılmayacağı baştan olmak üzere kaç günde etki edeceğini etkileyen birçok farklı etmen vardır.

Bu celb ne amaçla kullanılır?

Genel kullanım amacı gönül ilişkileri (aşık etme, geri getirme, bağlama, ayırma, soğutma, şirinlik, muhabbet) ile ilgili olsa da 7 farklı celb türü vardır. Dil bağlamak içinde kullanılabilir, başarı vefki gibi başarı sağlamak içinde kullanılabilir. Yedi türün yedisini de saymayan gerek olmadığını düşünüyorum. Eğer medyumlara bir konuda işlem yaptırmayı düşünüyorsanız zaten sizin için doğru işlemi ne olacağını söyleyecektir. O yüzden ben bu celbi istiyorum tarzı aramalar yapmanız doğru değildir. Sıkıntınıza göre yapılacak işlemi medyumların seçmesi en doğru olandır.

Harmura celbi günah mı?

Bu celb günah değildir. Esas ve temel olarak havas ilmini aldığı için günah değildir. Havas ilmi kuranın saklı yüzüdür denilmektedir ve peygamberimizde havas ilmine bolca başvurmuştur bu sebepten ötürü havas ilmi ile yapılan vefk, muska, tılsım, harmura celbi kesinlikle günah değildir.

Facebook adresimiz

18 Comments

Add Yours →

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın