Medyum Zaher - 2020

HANGİ MEDYUM DAHA GÜVENİLİR

HANGİ MEDYUM DAHA GÜVENİLİR?

Hangi medyum daha güvenilir? Hangi medyum ile çalışmalıyım? Hangi medyum daha tecrübeli? Resmi ve ruhsatlı çalışan medyumlar kimler? Hangi medyumların ofisi var? Hangi hocalar muska yazıyor? Hangi medyumlar aşk büyüsü yapıyor? Hangi medyumlar kesin sonuç garantisi veriyor? Hangi medyum daha başarılı? Hnagi medyum daha iyi? En iyi medyum kim?

Medyumlara olan talep artınca ortaya sahte hocalarda çıkmaya başladı. Özellikle internet ortamında bu insanlar hocayım diyerek insanların çaresizliğinden faydalanıyor. Bu insanların tuzağına düşmemek için yapacağımız ve dikkat etmemiz gereken şeyler var. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağım bunları.
Medyumlarda dikkat edilecek ilk nokta resmi ve ruhsatlı çalışıp çalışmadığı. hangi medyum daha güvenilir Devlet tarafından izni varsa güvenebilirsiniz. Onun dışında kesinlikle kendinizi riske atmayın. Vergi levhasını görmek istediğinizi söyleyin.
Ofisi olan medyumlar bulun. Nerede yaşadığını bilmediğiniz, yeri gizli kişilerden uzak durun. İmkanınız varsa medyum ile ofisinde yüz yüze görüşün.
Hakkında araştırma yapın. İşlem yaptıran insanlar hakkında neler söylemiş onları araştırın. Referans olanlara bakın.
Konuşmalarına dikkat edin, sizinle gerçekten ilgilenip ilgilenmediğine.
Kaç senedir bu işi yaptığını sorun. En az yirmi yıllık deneyimş olan hocalar tercih edin. Tecrübesinden, ilminden emin olun.

MEDYUM ZAHER

Merak ettiğiniz tüm soruları çekinmeden sorun. Nasıl cevapladığına dikkat edin. Sizin aklınızdaki soru işaretlerini tamamen giderebiliyor mu buna bakın.
Size durduk yere gelen medyum mesajlarına cevap dahi vermeyin. Siz o kişiye yazmadığınız halde mesaj kutunuza gelen ben medyumum size yardımcı olmak istiyorum gibi mesajlara asla itibar etmeyin. Gerçek medyum tek tek insan aramaz. Zaten işini iyi yapıyorsa siz onu bulursunuz. Hatta yoğun olur zor ulaşırsınız.
İçinize hala sinmedi ise son olarak yıldızname bakımı yaptırabilirsiniz. Söylediklerinde doğruluk payı var ise işlem de yaptırırsınız ama sürekli paradan söz ediyorsa, yaptığı bakım da alakasız şeylerden söz ediyorsa teşekkür edip uzaklaşın.
Bu noktalara dikkat ederseniz kesinlikle doğru medyumu bulursunuz. İnternet ortamı artık çok kalabalık. Hangi insan iyi niyetli hangi insan kötü niyetli bilemiyoruz. Kimsenin sizin çaresizliğinizden faydalanmasına izin vermeyin. Güvenilir birini bulun onunla beraber işleminizi yapın. Bu süreçte de medyumun dediklerini birebir yapın. Kesinlikle söylediklerinin dışına çıkmayın.

8 Comments

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

Bir cevap yazın