Medyum Zaher - 2020

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Göz bağlama büyüsü

Göz bağlama büyüsü nün amacı birinin kalbini dışarıdaki tüm insanlara karşı kapatmaktır. Yani göz bağlama büyüsü yapılan kişi asla başkasına aşık olamaz, göz ucuyla dahi bakamaz ve kesinlikle cinsel münasebette bulunamaz. O yüzden bu işlemi daha çok kocalarının gözü dışarıda olan kadınlar tercih eder.

Aldatan, gözü dışarıda olan, sürekli internetten başka kadınlarla yazışan, başka kadınlarla ilişki kuran erkekler göz bağlama işlemi yapıldıktan sonra hal ve hareketleri son derece değişir. Bağlılığı sadece eşine olur. Kendi yuvasına bağlanır. Daha önce yaptıklarından son derece pişmanlık ve üzüntü duyar. Kendini affettirmek içinde elinden ne geliyorsa yapar. Peki göz bağlama büyüsü nasıl yapılır

Böyle anlattım ama göz bağlama çalışması sadece bu şekilde de kullanılmaz. Evli değilsinizdir birini çok seviyorsunuzdur, onun başkalarıyla görüşmesine, konuşmasına, ilişki yaşamasına dayanamazsınız. Bu sebeple de göz bağlama işlemi yaptırabilirsiniz. Ya da aranız eşinizle çok iyidir ama ileride böyle bir problem yaşamamak için de ilişkinizi, evliliğinizi garantiye almak adına da yaptırabilirsiniz.

Göz bağlama çalışması için işlem yaptırmak istediğiniz kişinin isim, anne ismi, doğum tarihi ve fotoğraf gereklidir. Göz bağlama vefki olarak da yapılabilir. Büyü olarak da yapılabilir. Eğer vefk istenirse ibranice olarak o kişiye özel rakamlar ve çizimler ile hazırlanır. Muska gibi üzerinde taşınır. Büyü istenirse yakma, gömme, okuma gibi ritüeller yapılır. Burada işlem yaptıracak kişi medyumun sözünden çıkmamalıdır.

Bağlama büyüsü yapan medyum

Dediklerini harfiyen uygulamalıdır. Örnek veriyorum medyum “Bunu al çarşamba akşamı yak.” dediğinde siz kafanıza göre “Çarşamba işim var, perşembe yakayım.” ya da “Akşam misafirim gelecek sabah yakayım.” diyemezsiniz. İşlem sürecini ona göre ayarlayın. Müsait olmaya çalışın. En ufak hata işlemin olmamasına neden olur. Siz medyumun dediklerine uyarsanız işlemi düzgünce uygularsanız zaten olmama ihtimali yoktur. Sonuca kısa sürede ulaşırsınız. Göz bağlama büyüsü yapan hoca olan meydum zaher sekmen den yardım almak en mantıklı çözüm olacaktır. Kendi başınıza yapmaya kalkmak istemeyeceğiniz bir konu olduğunu asla ama aska unutmamalısınız.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın