Medyum Zaher - 2020

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ ? , GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NE İÇİN YAPILIR ?

Gideni geri getirme büyüsü ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelebilmesi için yapılır. Ayrılan nişanlı çiftler, boşanmış çiftler, ayrılmış sevgililer geri getirme büyüsü yaptırabilirler. Geri getirme büyüsü kısa sürede etkisini hissettirir. Sizden ayrılan kişi kavgalı da ayrılmış olsa, sizden nefret ettiğini, soğuduğunu, bir daha yüzünüzü görmek istemediğini bile söyle bu işlem etki eder. Yani “Benim ayrıldığım kişi çok inatçıydı, yine de işlem etki eder mi? diye şüphe etmenize hiç gerek yok. İnsanları gözünüzde bu kadar büyütmeyin. Bizim yapacağımız işlemlerin yanında onların hükmü bile olmaz. Geri getirme büyüsü içinde de bir çok işlem çeşidi vardır. Kullanılan malzemeye göre bu işlemler isim almıştır. Kaşık kullanıldıysa kaşık büyüsü, ceviz kullanıldıysa ceviz büyüsü, nohut kullanıldıysa nohut büyüsü adını alır. Tabi bunlar kişinin durumuna göre seçilir. Her zaman söylüyorum. kişi işlem seçmez. Derdini anlatır en uygun işlemi medyum seçer.

Kaşık büyüsünde çiftlerin isimleri kaşıkların üstüne yazılır ve okumalar yapılarak toprağa gömülür. Nohut büyüsünde kişilerin ismindeki harf sayısı kadar nohut alınıp kız ve erkek için seçilen nohutlar ayrı ayrı kaplara koyulur. Üç gün sonra bu nohutlar aynı kapta birleştirilir. Ceviz büyüsünde cevizin içi boşaltılır ve içine çiftlerin isimleri yazılır. Okuma yapılarak bir ip ile bağlanır. Sonra da toprağa gömülür. Kısa geçtim, normalde bu kadar basit ve kısa değil. O yüzden hiç kimse ben yapabilirim diye düşünmesin ve denemesin.

Geri getirme büyüsü en çok tercih edilen büyüler arasındadır. İnsanların en büyük problemine bu anlamda aşk diyebiliriz. İşsiz kalabiliyoruz, güçsüz kalabiliyoruz, dostsuz kalabiliyoruz ama sevdiğim kişi olmadan olmuyor demek ki. Günde yüz defa çalışıyorsa telefonum bunun doksanı mutlaka aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü için arıyor. Diğer kısım şirinlik muskası, koruma muskası gibi şeyler istiyor.
O yüzden ben geri getirme büyülerine ayrı bir önem veriyorum.  Bana gelen yoğun talep kesinlikle bu işlemden yana. Bir de geri getirme büyüsünde şöyle bir durum var, sadece sevgili için eş için değil. Giden aileniz olabilir, evladınız olabilir, arkadaşınız olabilir. Onlar için de yaptırabilirsiniz. Gideni geri getirme büyüsü yapıldığı zaman o kişi yaptıran kişiden hayatta ayrılamaz. Kesinlikle uzaklaşamaz. Sürekli özlem hisseder. Gideni geri getirme büyüsü yapan Medyum Zaher Hoca’ya ulaşabilirsiniz.

5 Comments

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

hoca amasyada değil arkadaşlar soranlar olmuş cevap vereyyim dedim ağrıda yaşıyo

yeni dükkan açtım hocam işler iyi değil ne yapmamız lazım bizde bereket olsun diye

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

Bir cevap yazın