Medyum Zaher - 2020

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

 

İnsanlar uzun süre birlikte oldukları ve genellikle tam anlamıyla güvendikleri kişilerden bir türlü kopamazlar. Bu gibi durumlarda yaşanan çaresizlik yerini mistik güçlere bırakır. gideni geri getirme büyüsü yapan hocalar sayesinde giden sevgilinizi geri getirmeniz mümkündür. Bu noktada yapılacak ilk şey hocayla bağlantıya geçerek giden kişinin gitme sebeplerini ortadan kaldırmaktır. Örneğin sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız sizi beğenmediği için terk ettiğini dile getiriyorsa öncelikle kişinin gözüne hoş görünme büyüsü yapılır. gideni geri getirme büyüsü yapan hocalar bu konuda sizi yönlendirecektir. İyi bir hocayla görüşmek istiyorsanız sıkı bir araştırma sonrası doğru kişiyi seçmelisiniz.

 

 Medyum ile Enerjinizin Tutması Önemli

 

Daha önce bir arkadaşınızın öve öve bitiremediği bir hocaya gitmişliğiniz olmuştur. Arkadaşınızın her şeyini bilen kişi sıra size gelince dut yemiş bülbül gibi olabilir. Bu, hocanın bilmemesinden değil, enerjinizin tutmamasından kaynaklanır. Medyumun size göstereceği yol öncesinde enerjinizin doğru bir şekilde tutması önemlidir.

 

Bu nedenle gideni geri getirme büyüsü yapan medyumlar arasında tercih yaparken medyumla enerjinizin uyuştuğundan emin olmalısınız. Bu, tek seferde anlaşılacak bir konu değildir. Bu nedenle en az iki kere gideni geri getirme büyüsü yapan medyumlar ziyaretinde bulunmalısınız. Enerjinizin tutmadığını düşünüyorsanız veya medyuma inanmıyorsanız farklı bir hocayla iletişime geçmeniz önerilir.

 

 Giden Geri Geldikten Sonra Siz İstemezseniz

 

Gidenin geri gelmesi için sıkı bir büyü yaptırdınız diyelim. Tek istediğiniz sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi olabilir. Ancak çoğu ilişkide giden kişi geri döndüğünde gözünüzde aynı kişi olmadığını anlarsınız. Bu nedenle gideni geri getirme büyüsü yaptırdıktan sonra dönen sevgilinizle ilişkiyi kesmek istiyorsanız büyüyü bozdurabilirsiniz. Eğer bu kişi ileriki yaşantınızda sizi rahatsız edecek boyutlara gelmemişse kalbinde derin bir yara bırakmak için büyüyü bozmadan da yaşamınızı idame ettirebilirsiniz.

 

Gideni geri getirme büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Çünkü bir insanın yaşamı boyunca kalbinde onarılmaz yaralara neden olabilir. Bu nedenle bir kişiye büyü yaptırmadan önce birçok kez düşünmelisiniz. Nihai kararınızı verdikten sonra hayatınızın aşkı olduğunu düşündüğünüz kişiye büyü yaptırabilirsiniz. Büyü, kişinin vefat etmesi veya sizin vefatınızdan sonra kendiliğinden bozulur.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

Bir cevap yazın