Medyum Zaher - 2020

Gideni Geri Getiren Hocalar

Gideni Geri Getiren Hocalar

Gideni geri getiren hocalar derken bu hocaları anlamak için ilgi ve uzmanlık alanları bilinmelidir. Örneğin rahmani büyüler de , ceviz büyüsü, nohut büyüsü, soğan büyüsü , kaşık büyüsü , bağlama büyüsü, yumurta büyüsü gibi örnek büyüklerde başarılı olduğunu biliyorsanız veya ön görüyorsanız bu sizin işinize yarayacak medyumdur . Gideni geri getirme büyüsü yapıldığı kişiye tamamiyle uyumlu olmalıdır yoksa işlem gerçekleşse bile farklılıklar gösterebilir veyahut kısa süreli olabilir çünkü büyü diğer yazılarımda da belirttiğim gibi kişinin bir ön bakım ile o hangi büyünün yapılacağına karar verilmelidir.

Gideni Geri Getiren Hocalar Ve Yöntemleri

Gideni geri getirme büyüsü; yumurta büyüsü , ceviz büyüsü , kaşık büyüsü , adet kanı büyüsü , domuz yağı büyüsü gibi farklı farklı bir sürü büyü ismi alabilir. Burada büyünün kişiyi ne kadar yansıtıp yansıtmıyacağı önemlidir. Çünkü işlemimizin kesin sonuç alıp almaması buna bağlıdır. Gideni geri getirme işlemleri hem zahmetlidir hem de zaman alır fakat büyüde de her daim sabır ve inanç önemlidir. Eğer ki siz inanmazsanız yapan medyumun hiç bir önemi yoktur.

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır ?

Bu büyümüz dediğimiz gibi birden fazla isim ile bilinebilir. Bunlar yumurta büyüsü , domuz yağı büyüsü, adet kanı büyüsü , ceviz büyüsü ,kaşık büyüsü, olabilir bu işlemlerin her birinin farklı ve özel duaları yapım aşamaları vardır. Bilmeyen  bir kişi bu işlemler ile uğraşıp sonuç almaya çalışırsa karşılaşabileceği durumlar vardır. Bunlar cin musallatı ,  karakteristik bozukluklar , cinlerin aşık olması , kötü rüyalar ( kabuslar ) , kişilik bozuklukları , davranış bozuklukları , gözle görülür bedensel farklılıklar (zayıflık , korku , göz altı morarması , uykudan korkarak uyanma gibi bir çok sebebi  olabilir ama başarı oranı her daim yüzde sıfır olacaktır çünkü diğer yazılarımda da belirttiğim gibi bu tarz durumlarda yüzde yüz sonuç almak istiyorsanız medyumlardan , cinci hocalardan , veyahut diğer ismi ile derin hocalardan yardım alabilirsiniz. Fakat yardım alacağınız kişininde sizlerin gözünden geçmesi gereken testler olmalıdır sebebi ise aynı şekilde bilmeyen , ilimsiz veya bilmeyen kendini gideni geri getiren medyum diye tanıtan insanlar tarafından yardım alınırsa eğer , buda yukarıda anlattığım gibi sorunlar çıkarabilir .

5 Comments

Add Yours →

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

Bir cevap yazın