Medyum Zaher - 2020

GİDEN EŞİ GERİ GETİRME

GİDEN SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Defalarca karşılaştığımız sorulardan birisi de “giden sevgili geri getirmek mümkün mü?  sevgilim gitti geri gelmesi mümkün  mü ?” gibi sorulardır. İnsanlar kendi ilişki durumlarına dışarıdan baktığında; aşk yaşadığı insanla arasında sorunları görebilir. Partnerler arasındaki sorunların en büyük nedeni, sorunun neden kaynaklandığının bilmemek ve ona yönelik bir adım atamamaktır. Çiftlerin aralarında bir şey geçer, fakat sebebinden hep uzak yaşar ve üzerini örterler.
Çünkü tarafları  sebepler korkutur. giden eşi geri getirme Her iki taraf da suçun kendinde çıkacağını  düşünerek, arasındaki tatsızlığın sebebini çözemezler. Bunları düşündükten sonra başlangıç noktasına geri dönersek “sevgilim / eşim neden gitti” sorusunun cevabını öğrenip ona yönelik hareket etmek gerekir. Yapılması gereken sorunlarımızın büyüklüğüne ve bizim psikolojimize göre tıp biliminin psikoloji veya psikiyatri dallarından yardım alarak ilk aşamamıza başlayabiliriz. Bunun yanında en önemli destek Allah (c.c.)’nın bize istemeyle ilgili verdiği “sihre” sarılıp bol bol dua etmek gerekir.

GİDEN EŞİ GERİ GETİRME İÇİN ÇÖZÜM ?

Dua insanın her saniye her dakika içinden geldiği şekilde Allah’a yalvarmasıdır. En önemli çözümlerin karışım formülü duadır aslında , büyü bozma için kullanılan tılsımlar , vefk vb. gizli tüm ilimlerin mihenk taşıdır dua. Çözümün başlangıcında yanlış adımlarla devam eden işler, insanları da felaketlere sürükleyebilir. Mesela en kısa yol olarak gördükleri büyü ve sihre meyledenler, sonucunda zarar göreceklerinin farkında olmazlar.
Çünkü mutluluğunu, iradesi dışında hareket eden bir sevgilinin giden eşi geri getirme ellerinde aramaya devam edecek ve aslında sahte bir birliktelik yaşayacaktır. Tekrar etmek gerekirse iradesiz bir sevgili olmanın ne demek olduğu aşikârdır. Bunun sonucunda yaşanacak ruhsal sorunu ve problemleri saymak bile istemiyorum. Ancak bazı durumlar da dışarıdan yapılan müdahaleler neticesinde istenmeyen ayrılıklar , hüzünler yaşanabilir. İşte böyle durumlar da işinin ehli bir hocadan yardım almanın hiç bir zararı yoktur.
Eğer ki gideni geri getirme işlemi yaptırmak isterseniz . Kesinlikle profesyonel bir medyumla çalışmak zorundasınız yoksa eski yazılarımda belirttiğim sorunlarla karşılaşmanız içten bile değil. Dikkatli olup da bir medyum bulduysanız sonuç alamama durumunda başınızı taşlara vurmamanız için dikkatten çok araştırma yapmaya ihtiyacınız olacak . Eğer ki sizlerde Kesin sonuç için profesyonel medyum arıyorsanız Medyum Zaher’den arzu ederseniz yardımcı olabiliriz.
Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

Bir cevap yazın