Medyum Zaher - 2020

GERÇEK MEDYUM

GERÇEK MEDYUM

Medyumluk paranormal bir yetenektir. Bu alanda çalışma yapan kişiler bu yeteneklere doğuştan sahip olurlar. Sonradan ise bu yeteneklerini geliştirerek medyum adını alırlar. Gerçek Medyum diye adlandırılan kişinin bu şekilde medyum olmuş olması gerekir. Bir büyü kitabı okunarak, internetten büyü tarifleri öğrenerek, fal bakarak medyum sıfatı kazanılamaz. Özellikle fal konusunda, fal bakan çoğu kişi kendisine medyum diyor. Profesyonel medyum zaten fal bakmaz. Fal tahmin üzerine kuruludur. Medyumun ise tahminlerle değil gerçeklerle ilgilenmesi gerekir. Yıldızname bakımı veya su bakımı yapabilmesi gerekir. Fal bunların yanında son derece basit kalır.

Medyum arayanların çoğu bizleri arayıp fal bakıp bakmadığımızı soruyor. Bizlerde bu duruma bu şekilde açıklık getirmiş olalım. Fal bakmadığımızı sadece bakım yaptığımızı söyleyelim. Onun dışında önemli noktalardan bir tanesi de medyumun ruhsatlı olarak çalışıyor olmasıdır. Rastgele, araştırmadan seçtiğiniz bir medyum sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hem zamanınız, hem paranız hem de hayalleriniz gidebilir. Gerçek medyum ile çalışmak bu sebeple çok önemlidir.

Medyum Zaher Sekmen alanında profesyonel medyum hocalardandır. internette en çok aratılan isim olmuştur. Bunun sebebi en güçlü büyü yapan hoca olarak bilinmesidir. Yaptığı işlemlerin kesin sonuç vermesi, kısa sürede etki etmesi, ömürlük olması sebebi ile en çok tercih edilen hoca olmuştur.

EN GÜÇLÜ BÜYÜ YAPAN HOCA

Medyum Zaher Sekmen’in ofisi Mardin’dedir. Türkiye’nin tüm illerine hatta yurt dışına kadar (Almanya, İngiltere,İtalya, Fransa, Bulgaristan, Kıbrıs,İran, Azerbaycan…) uzaktan işlem yapmaktadır. Bu sayede Mardin’e gelemeyenler de işlem yaptırabilir. İşlemler için kullanılan bilgiler yapılacak kişilerin ismi, anne ismi, doğum tarihi ve fotoğraf gerekmektedir. Sadece bu bilgilerle bağlama büyüsü, nohut büyüsü, canbar büyüsü, papaz büyüsü, kiriş büyüsü, aşk büyüsü, sabun büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü, soğan büyüsü, sarımsak büyüsü, domuz yağı büyüsü vb. işlemleri yaptırabilirsiniz. Sadece yaptırmak istediğiniz kişinin bilgilerini bilmeniz ve bunu medyum hocaya söylemeniz gerekir. Bunun dışında olan şeyleri zaten medyum kendisi sizin adınıza yapmaktadır. Size sadece beklemek düşer.

Manevi tüm sıkıntılarınız için Medyum Zaher Sekmen Hoca ile görüşebilirsiniz.

Facebook için tıklayın.

 

5 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın