Medyum Zaher - 2020

GERÇEK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

GERÇEK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Büyü yapımı günümüzde çok yaygın fakat gerçek büyü yapan hocalar ise sayısı çok az. Çoğu hoca olduğunu iddia edip hiçbir şey yapmıyor, bazıları da eksik işlemler yapıyor. Bir de en kötüsü var ki o da yaptırmak isteyen kişilerin bir profesyonelden yardım almak yerine kendileri yapmaya çalışıyor. Bu en kötüsü diyoruz çünkü ilme sahip olmadan iş yapılmaz. hangi işi yapmaya çalışırsanız çalışın öncelikle bilmek zorundasınız. Bilgisayardan hiç anlamayan biri oturup bilgisayan tamir edemez. O bilgisayar muhakkak bozulur daha başka sorunlar ortaya çıkar.

Doktor olmayan biri bir hastayı kafasına göre ameliyat edemez. Her işin bir ilmi vardır. Tıp okuyan bu ilmi 6 senede alıyor ise bir medyum çok daha uzun süreler eğitim almaktadır. Üstelik doktorluğu sınavı kazanan herkes olabiliyorken medyumlukta bazı yeteneklerin doğuştan gelmesi gerekir. Doğuştan gelen bazı işaretler var ise bunlar geliştirilir ve medyum olacak kişi bir üstad ile uzun yıllar çalışır o kişiden el alır. Bunları yapmadan hiç kimse büyü yapamaz. Yapamayacağı gibi çok daha büyük felaketlere sebep olabilir. İşlem ters tepebilir veya yapan kişiye cinler musallat olabilir. Çünkü her işin bir bedeli vardır.

ÜCRETSİZ BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Medyumlar bu bedelleri hüddam elde ederek öderler. Hüddamı olmayan kişi işlem yapamaz. Cinleri yönlendiremez. Medyum ise tüm bunların ilmine sahip olarak işlem yapar. Sİzler internette veya bir kitapta büyü tarifleri adı altında bilgiler gördüğünüz zaman sakın bir hocaya danışmadan bunları denemeye kalkmayın. Bunları insanların uzman medyum ile görüşmeden yapmaya çalışmasının bazı sebepleri var tabaka. Bunların başında ise fiyat konusu geliyor. Büyü ücretlerini ödeyemeyenler kendisi yapmaya kalkıyor. Ucuz büyü yapan hocalar da var tabiki. Yani sadece malzeme ücreti alan ve buna göre işlem yapan kişiler var.

Bazı hocalar işlem başı beş bin on bin gibi rakamlar iste se de ucuz büyü yapan hocalar maximum bun tl ile işlemlerinizi yapmaktalar. Bu ücret ise sizin isteklerinizin yanında bir hiç olarak kalıyor. Çünkü çoğunuz birini bağlamak bir kişiyle yuva kurmak için yaptırıyorsunuz. Yuva kurmanın bedeli için çok az miktarlar bunlar. Onun için iki kuruş ödemeyeyim diye başınızı daha büyük belalara sokmayın. Elbette bedava büyü yapan hocalar yok. Çünkü malzeme parası mutlaka alınmak zorunda. Bedava büyü yapan hocalar diye bir şey yok. Yaparım diyen yalan söyler. Şunu da unutmayın bedava peynir sadece fare kapanında olur.

FACEBOOK İÇİN TIKLAYIN.

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın