Medyum Zaher - 2020

GARANTİLİ MEDYUMLAR

GARANTİLİ MEDYUMLAR

Garantili medyum yaptıkları tüm büyülerden kesin sonuç alırlar. İşlemlerin tutmama olasılığı yoktur. Bu yüzden herkes garantili medyumlar ile çalışmak ister. kimse işleminin sonucunu ihtimale bırakmak istemez. Kesin garantili büyü yapan hocalar bu yüzden daha fazla tercih edilir. Garantili medyumlar en çok aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, muhabbet büyüsü, kadını eve bağlama büyüsü, kocayı eve bağlama büyüsü, giden sevgiliyi geri getirme, giden eşi geri getirme konusunda çalışma yaparlar. Yüzde yüz sonuç alınır. İşlemin etkisi ömür boyu devam eder. Garantili medyum dediğiniz kişinin bu özelliklere sahip olması gerekir.

Medyum Zaher SEKMEN garantili medyumlar arasında yer alır. Çünkü yaptığı rahmani ve şeytani işlemlerin tamamı garantilidir. Tek seferlik işlem yapılır. Birinci yapımda sonuç alınmış olur zaten. Büyülerin tutma zamanları yapılan işleme göre kişiye göre, duruma ve şartlara göre değişkenlik gösterebilir. Bu süre üç gün ile 3 hafta arasında değişir. Bazen duyuyorum. “Hocam ben işlem yaptırdım, hoca bana doksan gün bekle, dedi.” Direk söyleyebilirim. Yalan söylemiş.

Bu sizi biraz daha oyalamak için, vakit kazanmak için söylenen bir yalan. Bir işlemin süresi ( bu aşk büyüsü olabilir, bağlama büyüsü olabilir, ayırma büyüsü olabilir, boşanma büyüsü olabilir) yirmi bir günü geçiyorsa o büyü tutmamış demektir. Eğer garantili medyum sandığınız kişi size hala bekle olacak diyorsa, lütfen inanmayın. Emin olun o beklemenin sonu gelmez.

Zaten önemli olan medyumun bunu söz verdiği zaman aralığında yapabilmesi.
Garantili medyum işlemi yapmadan önce size bir sıkıntı varsa söyleyebilmelidir. Yani bunu da çok duyuyorum. İşlemi yapılmış üç hafta geçmiş ama olmamış.

Medyumumuzun açıklaması şöyle: Ben elimden geleni yaptım ama adam alkol kullandığı için işlem olmamış. Böyle saçma bir bahane olabilir mi? Bu işlemin tutmasının önünde bir engel değildir. Hadi diyelim engel olmuş olsun o zaman da medyumun bunu baştan belirtmesi gerekir. Bu adam alkol kullandığı için bu işlem olmaz diye baştan uyarmalıdır. İş olmuş, bitmiş ondan sonra söylenen her açıklama bahanedir, yalandır. Alkol kullanan kişiler için de uygulanacak farklı büyü yöntemleri vardır.

Alkol kullanana büyü olmaz demek, Alkol her türlü büyüden sizi korur, demektir ki böyle bir saçmalık olamaz. Sizde bu sahte hocalardan sıkıldıysanız garantili büyü yapan medyum, dürüstçe size her şeyi anlatacak bir medyum arıyorsanız Zaher SEKMEN Hoca‘ya ulaşabilirsiniz.

4 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın