Medyum Zaher - 2020

FOTOĞRAFLA YAPILAN BÜYÜLER

Fotoğrafla Yapılan Büyüler Nelerdir? Etkileri Nelerdir?

 

Büyü konusunda en önemli silahlardan biri olarak öne çıkan fotoğrafla yapılan büyüler, iyi niyetin yanı sıra kötü niyetle de yapılabilmektedir. İnsanlar yaşamları içerisinde kendi çabalarıyla arzu ettiklerine ulaşamadıkları zaman, bunu büyü üzerinden gerçekleştirmeye çalışır. Bu sebepten dolayı fotoğrafla büyü yapan hoca üzerinden yardım istenir. Hocalar amaca bağlı olarak fotoğraf üzerinden farklı yöntemlerle pek çok büyü çeşidini ele alır. Buradaki fotoğrafla büyüğünün temel amacında, insanların manevi yönden yardım alarak hayatını daha düzene sokma imkânıdır.

 

 Fotoğrafla Büyü Yapan Medyum

 

Büyüler günümüzde farklı eşyalar ve malzemeler üzerinden ele alınarak gerçekleştirilir. Doğuştan yetenekli olan ve her iki tarafla bağlantısı bulunan medyumlar, bu konuda istekleri ve amaca bağlı olarak değişik yöntemler ele alır. Bazen büyüler obje ya da eşyalar ile gerçekleşirken bazı büyüler ise fotoğraf üzerine sağlanır. Fotoğraf aracılığıyla gerçekleştirilen büyüler fotoğrafla büyü yapan medyum üzerinden yardım alarak, kişinin hayatına manevi yönden destek sağlanmaktadır.

 

 Resimle Büyü Nasıl Gerçekleştirilir?

 

Genel olarak bağlama büyüsüne benzeyen bir yöntem olduğunu söylemek gerekir. Bu konuda fotoğrafla yapılan büyüler için, büyü kimin üzerine yapılacaksa onun fotoğrafı büyü yaptıracak kişide bulunmalıdır. Birbirlerinden hiç ayrılmak istemeyen kişiler, aşık olduğu kişiyi kendine yakınlaştırmak isteyenler ya da bağlama arzusunda olanlar fotoğrafla büyü yapan hoca üzerinden destek almaktadır. Resimle gerçekleştirilen büyüler medyumların yöntemlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Onlar kendi ilimleri ve celp ile vefk üzerinden bu büyüleri ele alır.

 

 Fotoğrafla Büyü Yapan Medyumlar

 

Fotoğraf üzerinden farklı yöntemlerle gerçekleştirilen büyüler, oldukça etkili bir tesire sahiptir. Aynı zamanda fotoğraf ile kişiye ait olan farklı obje ve nesneler de sürece dâhil edilebilmektedir. Eğer doğru şekilde ele alınmazsa herhangi bir etki sağlamaz. O yüzden mutlaka gerçek medyumlardan yardım alarak fotoğraf üzerinde istenilen büyü yapılmalıdır.

 

Bu konuda fotoğrafla büyü yapan medyum için hemen site üzerinden destek elde edebilirsiniz. Amacınıza bağlı olarak büyü yapılması gereken kişinin fotoğrafını sunmak suretiyle, etkisini kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Fotoğrafın özellikle net olmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede etkisi çok daha büyük olur.

Facebook adresimiz

6 Comments

Add Yours →

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

Bir cevap yazın