Medyum Zaher - 2020

FASULYE BÜYÜSÜ

Fasulye büyüsü

Bu büyü ülkemizde ismi çok bilinen ve yapılan bir büyü değil. Bırakın fasulye büyüsü yapan fasulye büyüsünün ismini duyan insan sayısı bile çok değildir. İşte tamda bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime bu büyüden bahsetmeye ve fasulye büyüsünün kerametini anlatmaya karar verdim. Bu yazım siz değerli kardeşlerime fasulye büyüsü nedir, fasulye büyüsü ne için kullanılır, fasulye büyüsü nasıl yapılır, fasulye büyüsü nasıl bozulur gibi sorulara elimden geldiğince yanıt vermeye çalışacağım.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan fasulye büyüsü nedir sorunu yanıtlayarak konumuza giriş yapalım.

Fasulye büyüsü nedir?

İnsanlar ömürlerini imtihan olarak harcarlar. Rabbimiz bize her türlü sorunu vererek imtihan etmeyi hedefler ve imtihanlarının sonucunda ona sığınacağımızı ona olan inancımızı ve beklentimizi sınar. Bunu bazen maddi bir sıkıntıyla bazen ise manevi bir sıkıntıyla yaparlar. Bize verilen maddi sıkıntıların çözümünü bir şekilde tek başımıza halledebilir ve üstesinden gelebiliriz. Bu maddi sıkıntılara parasal sıkıntılar, hastalıklar, kazalar ve şanssızlıklar diyerek özetleyebiliriz. Manevi sıkıntılar ise biraz daha farklıdır.

Bu manevi sıkıntılar evladımız ile yaşadığımız sıkıntılar (uyuşmazlıklar, kavgalar, laf dinlememeler gibi) sevdiğimiz ile ilgili yaşadığımız sıkıntılar (ayrılma, soğuma gibi) kısmetimiz ya da işimiz ile ilgili belirli sıkıntılar (terfi alamama, işten atılma gibi bunlar kısmen maddi sıkıntılara girseler de temelinde manevi dünya diyebileceğim kişilerin iradesine ve düşüncesine bağlı durumlarla bağlantılıdır başka bir iş bularak mutlu olunabilir elbette ancak buna karar verilmesi başkasının iradesine bağlı oluğundan manevi diyebiliriz) ve benzeri birçok sıkıntı manevi sıkıntıya örnek verilebilir. Bir kişinin iradesini etkilemek ise silah zoruyla olamayacağı için medyumlara başvururuz, medyumlara başvurduğumuz zaman bizlere başkasının iradesini etkileyebileceğimiz ve sizi daha mutlu edebilecek işlemleri yaparlar ve bizi daha mutlu bir hayata doğru yönlendirirler.
bu büyü de medyumların yaptığı bu işlemlerden birisidir. Tarihin çok eski zamanlarından berri varlığını sürdüren bu büyü ülkemizde ne yazık ki bu haliyle fazla tercih edilmez. Ancak oldukça güçlü bir büyüdür. Farklı topluluklarca kabul edilen ve bolca kullanılan İslam’da yer alan bir işlemdir.

Fasulye büyüsü ne için kullanılır?

Bu büyü genel etki ediş şekli kişinin rüya aleminde ona belirli haberler ve bilgiler getirerek iradesini etkilemektir. Genel kullanım amacı işe aşk ve evliliktir. Genel kullanım amacı aşk ve evlilik alanında olsa da gönül ilişkileri ile alakalı ulaşılması gereken hangi amaç varsa elde etmek için yapılabilir. Yani ayırma, geri getirme, bağlama, soğutma, erkeklik bağlama, göz bağlama, dil bağlama gibi. Bunun yanı sıra kaybolan eşyaların bulunması ve geri getirilmesi için de bu büyü yapılabilir.

Fasulye büyüsü nasıl yapılır

Bu soruyu salt bir şekilde cevaplamak ne yazık ki mümkün değil çünkü bu büyü çok değişken ve farklılık gösteren bir büyüdür. Farklı değişkenleri sebebiyle neredeyse her yapılışında bir farklılık yapılır. Kimi zaman nohutlar tespih gibi yapılıp her birine okuma yapılırken kimisinde işlem yapılmış nohut bir kişiye yedirilir. Bu birçok farklı etmene bağlıdır bunların tespiti işinin ehli medyumlarca yapılabilir.

Fasulye büyüsü nasıl bozulur

Bu büyünün nasıl bozulduğu ise daha çok nasıl yapıldığı ile ilgilidir. Net bir bozuş şekli yoktur. Çünkü neredeyse her yapılışında farklılık gösteren bu işlem gene kişiye özel olarak bozulur sonuç olarak başı ağrıyan insana mide ilacı verildiğinde etki etmeyeceği gibi başkası için yapılan büyü bozma işlemi başkası için tutmayacaktır. Kimi zaman büyüyü yapan medyum bulunup ikna edilmesi gerekirken kimi zaman büyüyü yapan varlık kandırılmaya çalışır, yapılan işlem yakılır, yedirilen fasulye belirli okumalarla kusturulur, aynı büyü yapılarak ilkinin etkisi kırılır ve o yapılan büyü bozulur gibi değişen bu işlemi bozma şekilleri vardır.

Facebook adresimiz

24 Comments

Add Yours →

Merhaba Hocam

Kayinvalidem bize bir Poset Mercimek ve bir Poset Fasulye verdi. Onlar Evimize girdi gireli Esim isini Kaybetti cok Maddi sıkıntılar yaşıyoruz birşey yerine gelmiyor sürekli başımız belada cinsel olarak artık ilgi duymuyorum geceleri hiç uyuyamıyorum hep huzursuzluk var evimizin iceresinde bir türlü düzelmiyor islerimiz kötüden kötüye gidiyor

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

hocam sevdiğim adam sizin sayenizde geri geldi şimdi çok mutluyuz allah razı olsun

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın