Medyum Zaher - 2020

EVLİLİKTE AİLENİN ÖNEMİ

ANNE VE BABALARIN ( AİLELERİN ) EVLİLİKTE ÖNCESİ VE SONRASI YARDIMLARI.

Toplumumuzun değişmeyen bir kaidesi, anaerkil bir düzen den gelmemizdir. Hayatımızda ciddi kararlar alırken en çok sözü geçen kaide ise aile büyüğü olan baba ve annelerimizdir. Gençler ise onların fikirleri karşısında. “siz çağa ayak uyduramıyorsunuz, neden hep sizin dediğiniz oluyor” gibi cevaplarla çoğu zaman zıt tarafa düşüyorlar. Baştan şunu belirtmek isterim ki büyüklerin aldığı her karar doğru ve yerindedir demem doğru olmaz. Ancak onların yaşadığı hayat tecrübesi olduğunu ve gençlerin yaşadıklarından daha evlilkte ailenin önemi fazlasını yaşadığını göz ardı etmemelisiniz. Sizlerin göremediği çoğu şeyi anne ve babalarınız görebilir, hissetmediğiniz çok şeyi yaşamış olduğu tecrübeler neticesinde anlayabilirler.

Evlilikte anne ve babanın önemi nedir ?

Bir kadın ve erkek için hayatının dönüm noktasıdır evlilik. Bulunduğumuz çağ  itibariyle ailelerin zorlu yolculuğu kız tarafı için erkek. Erkek tarafı için ise kızı öncelikle muhatap olarak kabul etmekle başlar. Çünkü mutlu bir ailenin, sorunsuz bir kayın peder ve kayın valide ile olacağını unutmamak gerekir. Bu durum evliliğin genetiğinde bulunmaktadır.

Almış olduğumuz evlilik kararını yerine getirmede en önemli desteği ailemizden alırız ve bizim yanımızda olmadığı zaman. Bu kararın çok da bir şey ifade etmesini beklememiz doğru olmaz. Bu sıkıntılı durumlarda  olan gençler sosyal medyada “ailem sevdiğimi kabul etmiyor”. evlilkte ailenin önemi Dediği anda karşısında ilk olarak direk büyü ve sihir çıkacaktır. Hocamız Zaher SEKMEN‘den hemen yardım alabilirsiniz.
Arada büyük aşk var ise bazı  hususlarda manevi olarak yardım alınması mümkündü. Çünkü aşklarına gıpta ile bakılan insanların, birdenbire ilişkilerinin  yolunda gitmemeye başlaması ilişkilerinde nazar ve büyü altında olma ihtimali çok yüksektir. İlişkinizin büyü altında olduğunu düşünüyor yada  kendinizi kötü hissediyorsanız büyü bozma için. Havas ilmi hakimi Hocamız Zaher SEKMEN’den danışmanlık alabilirsiniz.
Hocamız vefk, gönül bağı ile dualar aracılığı ile birleştirme ve ancak büyü bozma işlemlerini yapmaktadır. Sizin yapmanız gereken sadece hocamızı arayarak sıkıntınızı iletmek ve bunun için bolca dua etmektir. Gerisi Allah’ın izniyle hocamız tarafından gerçekleştirilmelidir. Sizlerin tek görevi eğer ki böyle bir durum ile karşılaşırsanız vakit kaybetmemeniz.
Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

Bir cevap yazın