Medyum Zaher - 2020

Evlilik tılsımları Nedir

Evlilik tılsımları

Evlilik tılsımları hakkında en az şey bilinen ve en çok merak edilen konulardan birisi. Hakkında en az şey bilinen derken dediğim yanlış anlaşılması arama motorlarında Evlilik tılsımları yazdığınız zaman önünüze milyonlarca sonuç geliyor ancak hiç birisi gerçek mana da yeterli bilgiye sahip değil. Bazı sayfalarda eksik bilgiler var, bazıları ise tamamen yanlış bilgiler ile dolu. Bu sebepten ötürü ben de evlilik tılsımları hakkında bir yazı yazmaya karar verdim. evlilik tılsımı nedir Bu yazımızda öncelikle tılsımların ne olduğu hakkında fikri olmayan kardeşlerimize akıllarında fikir oluşması açısından tılsımlar nedir anlatacağım sonrasında ise asıl konumuza giriş yapacağım. Ancak bu yazımızda tamamen bu tılsımların sırlarını açıklamayacaktır bazı eksik noktalar bırakacağım ve bazı konulara hiç girmeyeceğim. Ancak yine de ele aldığım kısımları olması gerektiği gibi tamamıyla açık bir şekilde ifade etmeye çalışacağım. Konuya daha fazla uzatmadan tılsım nedir açıklayarak evlilik tılsımları konumuza giriş yapalım.

Tılsım nedir?

İnsanların hayatı sıkıntılarla cebelleşerek geçmektedir. Hiçbir insan yoktur ki sıkıntısız, güllük gülistanlık bir hayatı olsun. Her insan bir şekilde sıkıntı çeker ve bu sıkıntıdan kurtulmak ister. evlilik tılsımı nedir Çünkü yaşama gayemiz budur. Sıkıntısız mutlu bir hayat yaşamak. Bazen sıkıntıları kendimiz aşabilirken bazen sıkıntılar bizim çözebileceğimiz türden olmayabilir. Bunun genel nedeni ise kendi irademiz dışında gelişen durumlar diyebiliriz. Bu durumlar doğal olarak bizi üzer ve bu konulara müdahale etmek isteriz. Burada devreye medyumlar girer. Medyumlar bilgelikleri ile bazı doğa üstü aletler kullanırlar bu doğa üstü aletlerden birisi de tılsımdır. Tılsımlar sayesinde medyumlar kişilerin kendi iradeleri dışında gelişen durumlara müdahale ederek kişilerin istediği duruma getirmeyi sağlarlar. Evlilik tılsımları da bunlardan birisidir.
Tılsımlar farklı bölgelerde farklı şekilde anılabilmekteler. Kimi bölgede tılsımlara muska derken kimi yerde büyü denilmektedir. Ancak tılsımlar doğa üstü güçlere sahip nesnelerin bütünü için kullanılabilir.

Evlilik tılsımları Nedir ?

Evlilik tılsımları büyülü tılsımlardır. Yani bir büyüyü taşıyan nesnelerdir diyebiliriz bu sebepten ötürü evlilik tılsımları farklı büyü renklerine sahiptirler. Kimi evlilik tılsımları kara büyü taşırken kimi evlilik tılsımları kırmızı büyü taşırlar. Bu renkler büyülerin güçlülüğünü, kullandığı hizmetliyi gösterir. Bunun yanı sıra birkaç farklı şeyin göstergesidir ancak burada onları anarak konuyu uzatmaya gerek yok. Zaten evlilik tılsımları içerisinde sadece kara evlilik tılsımları ve kırmızı evlilik tılsımları yoktur. Farklı renklerde vardır ancak bunları da anmaya gerek yok. Ben sadece örnek olması açısından bunları söyledim.
Bu tılsımların her biri kişiler için özel olarak yapılır yani a kişisi için yapılan tılsım b kişisi için aynı etkiyi göstermez hatta durum daha kötü olabilir. O yüzden unutmamak gerek ki her tılsım her kişi için özel olarak yapılır o kişiden başkasında işlemez, başka birisi aynı tılsımı kullandığında aynı etkiyi elde edemez. Üstelik bu tılsımı bilgisi olmayan kişiler de yapmaya kalkmamalıdır.

Facebook adresimiz

7 Comments

Add Yours →

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

Bir cevap yazın