Medyum Zaher - 2020

EVE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Eve Bağlama Büyüsü

 

Kocayı eve bağlamak için kullanılan büyüler, medyumların yaptığı en popüler büyülerden biridir. Günümüzde, bazı evliliklerden dolayı birçok evliliklerin sorunlu olduğu bilinmektedir. Evliliklerin, erkeklerin gözlerinin sokakta olması ve eşlerin mutsuz olması nedeniyle daha da kötüye gittiği bir gerçek. Bu büyü, karı koca birbirine sadık kalması ve kocasını evine bağlaması için bağlama büyüsü yapan medyum tarafından yapılır.

 

Bu büyü, eşlerine ve evlerine yeterince bağlı olmayan insanlara ve evleriyle ilgilenmek yerine başka insanlarla veya başka bir yerde zaman geçiren erkeklere uygulanır. Bu büyünün bir sonucu olarak, eşlere olan ilgileri artmakta ve dostluk daha saygılı hale gelmektedir. Bu, evliliklerinin işe yaramadığını düşünen kadınların yaratması gereken özel bir büyüdür. Peki evde bağlama büyüsü nasıl yapılır?

 

Eve Bağlama Büyüsü Nedir?

 

Bağlayıcı büyüler genellikle sevgi, sevgi ve sevgi ile uğraşırken yapılır. Bununla birlikte, bazı gereksinimlere göre, cinsellik, bağlanma, eve bağlanma gibi prosedürlerde gerçekleştirilir. Bununla birlikte, büyüleri birbirine bağlamanın asıl amacı, sevdiğiniz kişi, eşiniz veya sevgiliniz, başkaları tarafından görülmesi, sizinle temas halinde kalmak, sizden uzak, olumsuz süreçleri önlemek için başkalarının sözlerine bakmaktır. Ayrılma ve büyünün etkisi, bir ömür sürer. Etkili midir, evde bağlama büyüsü nasıl yapılır?

 

 Bağlama Büyüsünün Tehlikesi Var mı?

 

Bu büyüyü evde yapmak isteyebilirsiniz, ancak buradan gelen tehlikelerden bahsediyoruz, belki de uzak durmanız yeterlidir. Bu büyünün sonsuz riski var ve bir insanı hem fiziksel hem de ruhsal olarak etkileyen ölümcül sonuçları olabilir. Diğer büyülerde, süreç budur. Bununla birlikte, zorunlu bilgiler gerçekten bilgili kişiler tarafından kullanılmalıdır. O halde evde bağlama büyüsü kimler yapar?

 

Kim Bağlanma Büyüsü Yapabilir?

 

Hayatındaki herhangi biri için zorunlu bir büyü yapabilirsin. Bağlayıcı bir büyü, hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilen etkili bir sihir türüdür. Büyünün doğru olması gerekiyorsa; pervasız çocuklar ya da kaçak kızlar. Temelde bir ilke; iyi niyet yapmak için yeterli bir büyü. Yaşayanları büyüleyen adam büyü; sorumluluk alır ve aynı zamanda bir sevgilisiyle evli olması veya ailesi ile bir ilişki sürdürmesi halinde eşi ve sevgiliyi güçlendirir. Etkili şekilde evde bağlama büyüsü kimler yapar?

 

 Bağlanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

 

Deneyimli insanlar, bağlayıcı büyü gibi büyülerden en etkili sonuçları almak için insanları pratik etmelidir. Yanlış ciltleme büyüsünün etkilerini kaldırmak çok daha zor olacak. Bağlayıcı büyü çok karmaşık ve aynı zamanda tamamen deneyimlerinize bağlı bir büyü. Büyü bilimi ne kadar deneyimli ve usta olursa, o kadar başarılı sonuçlar elde edilir. Bir bağlanma büyüsü beyaz büyü olarak görülse de, kötü niyetlerle kullanıldığında kara büyü olacağı çok muhtemeldir. Bu nedenle, bunu iyi niyetle yapmak önemlidir. İsteğe müdahale etmemek için, eve bağlama büyüsü yapan medyum büyüyü kötü niyetli olarak kullanmaz.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın