Medyum Zaher - 2020

EVDE YAPILAN KOLAY BÜYÜLER

EVDE YAPILAN KOLAY BÜYÜLER

Evde yapılan kolay büyüler vardır. Bunlar az malzeme ve az emek gerektiren büyülerdir. Aksi halde zaten medyum olmayan kişi bunları yapmamalıdır. Evde yapılan kolay büyüler içinde başta gelen ayırma büyüsü ve aşk büyüsüdür. Yumurta büyüsü yapımı basit bir ayırma büyüsüdür. Sarısıyla beyazı ayrılarak karanlıkta bekletilir. Belirli özel okumaları vardır. Bunlar yapılır.

Üç günün sonunda etki etmeye başlar. Yapımı basit olsa da etkisi çok kuvvetlidir. Bu işlemin yapıldığı kişiler birden bire şiddetli kavga yaşamaya başlar ve ayrılırlar. Evde yapılan aşk büyüsü için ise sadece mürekkep kağıt ve istenilen kişinin fotoğrafı gereklidir. Mürekkeple çizilen şeklin içine fotoğraf koyulur. Ve etrafı kalemle 21 defa çizilerek okumalar yapılır. Bunu mum ışığında yapmak gerekir ve evde kesinlikle yalnız olmak gerekir. Bu uygulama yedi gece tekrar edilir.

MEDYUMDAN YARDIM ALIN

İşlemlerin detaylarını bilerek vermiyorum. Çünkü okuyan herkes denemeye kalkacak ve yanlış yapılan en ufak olay işlemin ters tepmesine sebep olacak ya da başka sıkıntılar doğuracak. Bu yüzden bu işlemleri medyumların yapması en doğrusudur. Garanti bir şekilde sonuca ulaşılır. Özellikle internetten bulduğunuz büyü tariflerini sorgusuz sualsiz denemeye yapmaya kalkmayın. Yazan kişinin dalga geçmediği ne mağlum? Aşk büyüsü deyip size kara büyü tarifi vermediği ne mağlum? Size cinleri musallat etmek istemediği ne mağlum? Kimse bu şekilde büyü tariflerini net olarak paylaşmaz. Paylaşan yalan söylüyordur. Büyü yapımı sanıldığı kadar kolay değildir. O kadar basit olsa zaten medyumlara ne hacet. Herkes kendi işini kendisi hallederdi fakat öyle değil. Büyük ilim gerektiren konulardır. Otuz yıldır bu işi yapan biriyle internetten yalan yanlış tarifle büyü yapan kişinin işlemi bir olmaz hak verirsiniz ki.

İnternet üzerinden yapılan aramalarda gördüklerimiz evde aşk büyüsü nasıl yapılır veya evde bağlama büyüsü tarifi gibi kelimeler aranmaktadır. Bu yöntem en sık başvurulan yöntemlerden biridir evde büyü tarifi şeklinde ki bir internet aranmasında karşınıza evde yapılan kolay büyüler veya kolay büyü tarifleri gibi sonuçlar çıksa da bunlara itibar etmeyiniz çünkü bu herhangi bir kişinin yapacağı bir iş değil ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gereken bir şeydir.

16 Comments

Add Yours →

Beni tehdit ediyo bir adam borcum var ona onu nasıl almasin borcu diye büyü yapabilirim esimle tehdit ediyo beni yuvami yıkacakmış yardim lutfen

Selamün aleyküm hocam bana yardimci olurmusunuz nişanlım dediklerimin hicbirini yapmıyor hep ailesini tutuyor

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın