Medyum Zaher - 2020

Evde Yapılan Eşya Büyüsü

Evde Yapılan Eşya Büyüsü

 

Büyüler, ciddiyet gerektiren uygulamalardır. Her birinin ayrı bir uygulanış biçimi mevcuttur. Uygulamalarda profesyonellik esastır. Aksi halde geri dönüşü olmayan olumsuz sonuçlara sebep olabilirler. Bu bilgilerden yola çıkarak evde yapılan eşya büyüsü tutarmı sorusuna olumlu bir yanıt vermek mümkün değildir. Bu tür uygulamaların işinin ehli hocalar tarafından yapılması önerilmektedir.

 

  Eşya Büyüsünün Uygulanışı

 

Eşya büyüsü en sık başvurulan büyüler arasındadır. İsminden de anlaşılacağı gibi etkilenmek istenen kimsenin bir eşyası üzerine yapılırlar. Bu büyünün etkileri nelerdir sorusunun cevabı oldukça güçlüdür. Çünkü eşyalar, sahipleriyle bağlantılı nesnelerdir. Bunların üzerine okunan dualar, o kimsenin mutlak surette etkilenmesine neden olurlar.

 

Eşya büyüleri genellikle aşk, sevgi gibi sebeplerle yapılır. İyi niyetli büyülerdir. Bu büyüyü hangi hocalar yapar konusu ise hayli önemlidir. Zira bu büyü, kişiye özel olarak uygulanır. Ve ancak konu hakkında deneyimli hocalar bu büyüyü yapabilirler. Büyünün uygulanışı, bazen kişinin doğum tarihi ana adı gibi bilgilere ihtiyaç duyar. Hoca bu bilgileri hesaplayıp, buna uygun bir muamelede bulunur.

 

  Eşya Büyüsünün Amaçları

 

Eşya büyüsünün etkileri nelerdir şeklinde birçok soru yöneltilmektedir. Sorulan bu sorunun cevabı hayli geniştir. Bu büyü birçok amaca hizmet edebilir. Sevilen bir kimsenin aşkına talip olmak, bu büyünün en yaygın amacıdır. Platonik olarak duyulan sevdanın karşılık bulması, bu şekilde sağlanabilir. Bunun yanı sıra, terk eden eşi eve bağlama amacıyla da yapılabilir. Bu sayede evliliklerin kurtarıldığı bilinmektedir.

 

Bu uygulamanın bir başka yapılış amacı da kaybolan sevgiyi yeniden canlandırmaktır. Eşler arasında zamanla yok olan muhabbet, bu büyüyle tekrar sağlanır. Ancak bahsedildiği üzere mutlaka bilinçli şekilde uygulanmalıdır. Aksi halde evde yapılan eşya büyüsü tutarmı sorularının yanıtları size hüsran yaşatabilir.

 

  Eşya Büyüsü yapan Hocalar

 

Eşya büyüsü yaptırmak için alanında deneyimleri yüksek olan hocalar tercih edilmelidir. Yani eşya büyüsü yapan hocalar  hakkında ehemmiyetli olunmalıdır. Söz konusu hoca, havas ilminde bilgi ve tecrübe sahibi olmalıdır. Vefki şerif yazmak gibi konularda bilgili olmak şarttır. Kişiye özel uygulamalar, hoca tarafından bilinmelidir. Ancak bu hocaların yaptığı eşya büyüsü olumlu sonuçlar getirebilmektedir.

 

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın