Medyum Zaher - 2020

EVDE SEVGİ DUASI

Evde Sevgi Duası

 

Yüzyıllardan bu yana yapılan dualar, yaşamda normal şartlarda gerçekleşmesi mümkün olmayan şeylerin kapıları açarlar. Doğa üstü varlıklardan ve dualardan güç alan bu uygulamalar, en çok aşk ve sevgi için yapılır. Kimileri karşılık alamadığı aşka karşılık bulamaya çalışır. Kimileri evliliğini kurtarmak için bu dualara başvurur. Dua ile Allah’tan dilekte bulunmak herkesin yapması gereken bir şeydir. Ancak daha profesyonel dualar için mutlaka işin bir bilenine müracaat etmek doğru olacaktır.

 

  Evde Sevgi Duası Okumak

 

Evde bazı duaların okunması, eve bolluk, bereket ve huzur getirir. Özellikle evde yaşanan huzursuzluklar ve gerginlikler varsa, duaya başvurmak, doğru bir yoldur. Fakat bazı dualar adeta bir anahtar gibi bazı işlerin kapılarını açmak amacıyla kullanılırlar. Bunların gereken adetlerde gereken koşullarda okunması gerekir. Bunlar için işinin ehli hocalara başvurulmalıdır.

 

Dolayısıyla evde yapılan sevgi duası tutarmı sorusunun cevabı profesyonel bir hocaya başvurmaktan geçmektedir. Bazı duaların ve uygulamaların bilinçsizce yapılması maalesef faydadan çok zarar getirebilir. Bu konuda dikkatli olunması tavsiye edilmektedir.

 

  Sevgi Duasını Yapan Hocalar

 

Genellikle sorulan evde yapılan sevgi duası tutarmı sorusunun yanıtı hayli geniştir. Evde herkesin okuduğu, bilinen dualar elbette okunabilir. Fakat profesyonel bir uygulama için doğuştan yeteneği olan hocalara başvurulmalıdır. Yani hangi sevgi duasını hangi hocalar yapar araştırması oldukça dikkatli yapılmalıdır.

 

İşinin ehli olan hocalar, doğuştan gelen metafizik yetenekleri, öğrendikleri ilimle desteklerler. Bu hocaların yaptıkları uygulamalar belli koşullar dahilinde aşamalarla gerçekleşir. Yapılan uygulamanın etkisi ile oldukça fazladır.

 

  Sevgi Duasının Etkileri

 

Sevgi duasının etkileri nelerdir sorusu, uygulamayı yapan hocaya bağlıdır. Bunun için sevgi duasını hangi hocalar yapar konusunda doğru bir adrese başvurulmalıdır. Bu halde sevgi duasının etkileri bir ömür boyu sürebilir. Kendisi için dua okunan kimse, bir ömür boyu büyük bir aşkla, mutlu bir yuvanın sahibi olur.

 

Sevgi duasının etkileri nelerdir sorusunu soran kimseler bilmelidir ki, etki kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kimseler uygulama yapıldığı ilk anda etkilenir. Bazılarının etkilenmesi daha uzun sürer. Fakat netice itibariyle oldukça güçlü olan bu dualar mutlaka etkili olmaktadır. Bunda inanmak ve sabrın da etkisi büyüktür.

Facebook adresimiz

Bir cevap yazın