Medyum Zaher - 2020

EVDE SABUN BÜYÜSÜ

Evde Sabun Büyüsü

 

Sabun büyüsü, yapılan kişiye çok ciddi zararlar veren ve bir kez yapıldıktan sonra geri dönüşü neredeyse imkansız olan çok tehlikeli bir kara büyüdür. Büyünün etkisi ve zararları çok ciddi boyutlarda olduğu için genellikle işinin ehli uzman bir hoca tarafından yapılması tavsiye edilir.

 

 Evde Sabun Büyüsü Yapılır Mı?

 

Sabun büyüsü kullanılacak materyaller açısından kolay ama yapımı sırasında istenmeyen bir etki görmemek için çok dikkatli uygulanması gereken bir büyü çeşididir. Peki, evde sabun büyüsü nasıl yapılır?

 

 Sabun Büyüsü İçin Gerekenler

 

Evde sabun büyüsü yapabilmek için öncelikle bir kalıp sabun, iğne, siyah iplik ve büyü yapılacak kişiye ait bir doku ( saç, tırnak vs.) ya da kıyafet temin edilmesi gerekmektedir. Bu materyaller elde edildikten sonra evde sabun büyüsü nasıl yapılır?

 

  Evde Sabun Büyüsü Yapımı

 

Sabun büyüsü için, sabun kalıbı bir kap suyun içine koyulur. Sabun suya koyulduktan sonra büyü kime yapılacaksa 14 kez o kişinin ismi söylenir. Kişinin adı söylenirken annesinin adıyla birlikte seslenilir. “Fatma’nın kız çocuğu kader” gibi. İsim söyleme işi bittikten sonra sabun sudan çıkarılır ve biraz durulanıp sertleşmesi beklenir. Ama tamamen sertleşmesine izin verilmemelidir.

 

Sabun hala nemli iken sabunun üst kısmına iğne ile yan yana gözü simgeleyen iki küçük delik açılır. ardından alt kısmına doğru ayakları simgeleyecek olan iki dikey çizgi çizilir. Bunlar dışında başka bir uzuv eklenmez.

 

  Yapılacak Büyü İçin

 

Büyü yapılacak olan bireyin neresine etki edilmek isteniyorsa o bölgeye iğneler yerleştirilir. Kafaya ve kalbe iğne yerleştirilmesi direkt olarak kişinin ölümüne sebep olur. Bu yüzden çok dikkatli olunmalıdır.

 

Siyah ip ise büyü yapılan kişinin neresi bağlanmak isteniyorsa, kalıpta o kısma bağlanmalıdır. Mesele ellerini kullanamasın isteniyorsa kalıpta gövde kısmın yanında el olarak imgelenecek kısma bağlanmalıdır.

 

Tüm bu işlemler bittikten sonra sabun kalıbı nehir, göl, deniz, ırmak gibi su kaynağının bulunduğu bir yere atılır ve kalıp eridikçe büyü de etkisini yapılan kişi üzerinde göstermeye başlar.

 

  Sabun Büyüsü Yapanlar

 

Evde yapılmaması tavsiye edilen bu sabun büyüsünü hangi hocalar yapar? Medyum Zaher hoca sabun büyüsü yapma ve bozma işlemlerini yapmaktadır.

 

  Sabun Büyüsü Etkileri

 

Peki, bu kara büyünün kişi üzerindeki etkileri nedir ?

 

Sabun büyüsü, geri dönüşü imkansız bir kara büyüdür. Kişi üzerinde acılı bir ölüme kadar götüren sonuçlar doğurabilir. Sabun büyüsünün kullanılabilecek hiçbir iyi amacı yoktur. Kişinin bir şeyleri kaybetmesi için yapılan çok tehlikeli bir büyüdür. Sabun büyüsünün kişi üzerindeki fiziksel etkileri nedir diye sorulacak olursa, bunlarda öncelikle bağlanan kısma göre farklılık göstermekle birlikte kişi sabun eridikçe günden güne erir, zayıflar, tıbbi tedavilerle asla sağlığına kavuşamaz.

 

Sabun eğer sulak bir yere atılarak değil de kurutularak büyü gerçekleştiriliyorsa, kişi günden güne tıpkı sabun gibi kurur, derisi pul pul dökülür. Halsizlik, yorgunluk, iştahsızlık gibi etkilerle de kendini gösterebilir.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın