Medyum Zaher - 2020

EVDE PAPAZ BÜYÜSÜ YAPILIR MI

Evde Papaz Büyüsü Yapılır mı

 

Papaz büyüsü olarak bilinen büyü çeşidi hakkında birçok inanış vardır. Bilenen en etkili aşk ve bağlama büyüsüdür. Papaz büyüsü nasıl, nerede ve hangi malzemeler ile yapılır sorusu çok fazla insan tarafından merak edilmektedir. Daha çok papazların yaptığına inanılan büyü çeşidini, arayan ve yaptırmak isteyen pek çok kişi vardır.

 

 Papaz Büyüsü Evde Yapılır Mı?

 

Bu kişilerin aklında evde papaz büyüsü yapılır mı ve evde yapılan papaz büyüsü tutarmı gibi sorular gelebilir. Aslında, papazların yaptığına inanılan papaz büyüsü gerçek papaz büyüsüdür. Ancak, işinde iyi olan medyumlar ve hocalar tarafından da yapılabilmektedir. Aklınıza evde yapılan papaz büyüsü gerçekleşirmi gibi sorular geliyorsa, cevabı hayır olacaktır. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kötü sonuçlar doğurabilir. Çünkü hem yapılması hem de bozulması çok zor bir büyüdür.

 

Bu büyü, sadece kötü niyetlerle yapılan bir büyü değildir. Erkeği veya kadını evine bağlamak, eşlerin arasını düzeltmek ve ayrılanları barıştırmak gibi iyi niyetlerle de yapılabilir. Sonuç olarak, papaz büyüsü denildiğinde akla hemen kötü niyet gelmemelidir.

 

 Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Papaz büyüsü iki şekilde yapılmaktadır. Medyumlar genellikle bu büyüyü adet kanı kullanarak yapmaktadır. Adet kanı kullanılacaksa, adet döneminin ilk günlerinde akan kan olmalıdır. Papaz büyüsü çok ağır bir büyüdür. Eğer evde papaz büyüsü yapılırmı ya da evde yapılan papaz büyüsü tutarmı gibi düşünceleriniz varsa hemen bunlardan uzaklaşmalısınız. Bu büyüyü asla evde ve tek başınıza yapmamamız gerekmektedir. Yanlış yapıldığı takdirde kişiyi ölüme kadar götürebilir. En iyi sonuç işinde başarılı bir hoca yada medyum tarafından yapıldığında çıkacaktır. Adet kanı dışında tırnak, yılan pulu, kıl gibi şeyler yardımıyla da papaz büyüsü yapılmaktadır.

 

 Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

 

Papaz büyüsünün yapımı olduğu gibi bozulması da çok zordur. Büyünün bozulması için yine işinde iyi medyum ve hocalardan yardım almanız gerekmektedir. Eğer evde yapılan papaz büyüsü gerçekleşirmi sorusu gibi evde büyü bozulur mu diye düşünecek olursanız cevap yine hayır olacaktır. Evde bu büyüyü bozmanız mümkün değildir. İşinde iyi bir hoca ya da medyuma danıştığınızda ne tür bir papaz büyüsü yapıldığını anlayacaktır. Daha sonra buna göre bozma işlemine başlanır. Farklı yapılış şekillerine göre, farklı büyü bozma ritüelleri vardır. Yani büyüyü yapmakta, bozmakta işinin ehli bir hoca ya da medyuma bırakılmalıdır.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın