Medyum Zaher - 2020

EVDE KARA BÜYÜ NASIL YAPILIR

Evde Kara Büyü Nasıl Yapılır

 

Büyü tarihi geçmişi ve güçlü etkileri ile kitaplara ve filmlere bile konu olmayı başarmış işlemlerdir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için öncelikle gerekli yeterliliğe sahip olunması gerekmektedir. Sonra istenilen tariflerin ve ritüellerin öğrenilerek gerekli bileşenler elde edilmelidir. Bu sebeple evde yapılan kara büyü tutarmı sorusunun cevabı bir medyumdan yardım alınmadığı sürece olumsuzdur.

 

 Kara Büyü Nedir?

 

Kara büyü, içerisinde kötü amaçlar taşıyan işlemlerin tümüne verilen ortak isimdir. Bu büyüler ile; insan iradesi, kararları ve tercihlerine doğrudan hükmedilmektedir. Bu konuda evde yapılan kara büyü tutarmı sorusu ortaya atılmaktadır. Kara büyüler insan hayatını doğrudan etkileme özelliğine sahiptir. Bu sebeple mutlaka bu konuda tecrübeli ve güçlü biri tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde büyü yapmaya çalışırken kendine zarar veren biri konumuna düşülebilmektedir.

 

 Kara Büyüyü Kimler Yapabilir?

 

İnsanlar yaşadıkları ve aşamadıkları zor durumlar karşısında son çare olarak büyüye başvurabilmektedir. Bu büyülerden bazıları kişinin kendi kendine yapabildiği işlemlerden oluşmaktadır. Ancak iş kötü amaçlı büyülere geldiğinde evde kara büyü nasıl yapılır sorusuna bir cevap verilmemektedir.

 

Başvurulan kara büyülerde genellikle şeytani varlıklardan yardım alınmaktadır. Bu sebeple kara büyü; medyum, havas uzmanı, ilim sahibi kişiler ya da din adamları tarafından yapılmaktadır.

 

 Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

 

Kişiye hükmetme amacı ile yapılan her türlü büyü kara büyü sınıfına dahil edilmektedir. Bu sınıfla ilgili evde yapılan kara büyü gerçekleşirmi sorusuna hayır cevabı verilmektedir. Kara büyü kategorisindeki; domuz, sabun ve papaz büyüsü en etkili büyüler arasında yer edinmektedir. Bu sebeple büyünün yapımı oldukça dikkat ve güç istemektedir. Medyumlar evde yapılan kara büyü gerçekleşirmi sorularını oldukça net bir şekilde geri çevirmektedir. Bu sebeple kara büyüye başvurmak isteyen kimse alanında tecrübeli bir hocaya başvurmalıdır.

 

 Evde Yapılabilecek Büyü Çeşitleri

 

Zayıf ve geçici özellikteki büyüler evde belirli prosedürler izlenerek tek başına yapılabilmektedir. Bu konuda evde kara büyü nasıl yapılır sorusuna bir cevap verilemez. Ancak bazı; bağlama, geri getirme ve aşık etme büyülerinin yapım aşamaları paylaşılmaktadır. İyi amaçla yapılan büyülerde kişi; ip, fotoğraf ya da ayna yardımı ile işlemleri tamamlayabilmektedir. Büyü aşamalarında okunacak vefk ve duaların ise tecrübeli bir medyum tarafından belirlenmesi gerekmektedir.

Facebook adresimiz

Bir cevap yazın