Medyum Zaher - 2020

EVDE BÜYÜ YAPIMI

Evde Büyü Yapımı

 

Evde büyü yapımı insanlar yüzyıllardır büyüye özel bir ilgi duymuşlardır. İyi amaçlı yapılan büyüler kadar kötü amaçlı büyülere de yönelmişlerdir. Hal böyle olunca da medyumlar büyük önem arz ediyorlar.

 

Teknolojinin de hızla gelişmesi ve internet sayesinde globalleşen dünyada medyumlara ulaşmak çok kolay oldu. İnternette envai çeşit büyüye rastlamanız mümkün hale geldi. Durum böyle olunca da evde büyü yapılabilir mi? sorusu akla geliyor.

 

Evde Büyü Yapmak

 

Birçok insan gerek parasızlıktan gerekse “ben de yaparım” zihniyetiyle evde büyü yapmak istiyorlar. İnternetten ihtiyaçları için benzer büyüleri okuyup, evde uygulamaya kalkıyorlar. Önce büyü yapmak sanıldığının aksine kolay ve hemen olacak bir işlem değildir. Öncelikle kötü niyetle büyü yapmaya asla yeltenmemelisiniz.

 

Büyü yapmak istiyorsanız, konu hakkında hem ilmi ve hem de dini bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Çünkü büyü basit bir işlem değildir. Belirli aşamaları vardır. Yanlış veya eksik yapılan bir aşamada büyünün tutması mümkün değildir. İnternette bulduğunuz büyülerin birçoğu etkisiz büyülerdir. İnternette büyü ve evde büyü yapılabilir mi? arayışına girenlerin sıklıkla karşılaştıkları türde büyülerdir.

 

 Evde Büyü Yapmanın Zararları

 

Birçok insan internette gördükleri büyüleri kendileri uygulamaya kalkıyorlar. Bunun sonucu olarak da ya büyüler etkisiz kalıyor ya da ters tepiyor. Yeterli bilgiye ve donanıma sahip olmadan evde büyü yapmak çok tehlikelidir. Basit aşk veya maddi zenginlik büyülerini yapmaya kalkanlar bunda başarılı olamadıklarını görüyorlar. Bunların dışında bağlama veya papaz büyüsü gibi güçlü büyüleri yapmaya kalkanlar ters sonuçlarla karşılaşıyorlar.

 

 Kolay Büyü Tarifleri

 

Evde büyüye başvurmanız her ne kadar riskli olsa da uygulayabileceğiniz kolay büyü tarifleri bulunuyor. Güvenilir medyum olan Semiha Hoca’nın yayınladığı tahta kaşık büyüsünü evde uygulayabilirsiniz.

 

Tahta Kaşık Büyüsü; Bu büyü, kolay büyü tarifleri arasında en çok kullanılan yöntemdir. İki orta boy tahta kaşıktan birine kendi adınızı, diğerine de sevdiğiniz kişinin adını yazıyorsunuz. İki kaşığın yüzleri birbirine bakıyor şekilde bağlayın. İpi sıkıca bağladığınızdan emin olun. İnsanlardan uzak bir alana bu kaşıkları gömün. Daha sonra Hacet duasını okuyun. Duanın tutmasında iyi niyet önemlidir. Genellikle 3 ya da 5 günde büyünüz tutuyor.

 

Facebook adresimiz

 

 

 

 

1 Comment

Add Yours →

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

Bir cevap yazın