Medyum Zaher - 2020

ESKİ SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

ESKİ SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Zamanımız teknoloji zamanı bunun neticesi olarak ta aslında çağımıza en uygun vecize ‘Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete’ sözüdür herhalde. Dünyanın ve teknolojinin hızına yetişmenin ne imkânı ne mümkünatı yok malesef. İnsanlık çıldırmış bir şekilde, bir bilinmezliğe doğru yol almaktadır. Zamanın çıldırmışlığına karşı insanlığı  bekleyen büyük sorunlar ve en büyük son ne zaman gerçekleşecek? Nereye kadar bu şekilde devam edecek ?
Dünya da ki büyük ülkelere baktığınızda, daha fazla petrol, daha fazla güç, daha fazla doğal kaynak ve bitmek tükenmek bilmeyen para ve toprak hırsı insanları egemenliği altına almıştır, savaş naraları atan liderler birbirini ezmeye çalışmaktadır. Bu liderlerin arkasından giden aklını ve vicdanını yitirmiş topluluk şeklinde insan grupları da arkalarından suruklenmektedir. eski sevgiliyi geri getirme

Tabii ki bu ülkelerin desteklediği savaşlarda, ülkelerini, sevdiklerini, ailelerini ve yaşamlarını kaybeden masumlar olmuştur hep. Bu ülkelerde yaşayan ve para içerisinde yüzen, aklını yitirmiş topluluklar her gün paranın getirdiği sözde mutluluğu artırma hayali ile şeytanın bile aklına gelmeyecek, mutluluk projeleri üretmekte , plan ve hayalleri ve bu uğurda tükenen, sönen hayatların üzerinden rant sağlamaktadır.
Bütün bunların neyicesinde , eski sevgiliyi geri getirme darmadağın olmuş bir toplumlar , bu toplumların içerisinde yıkılmış, paramparça olmuş aileler, mutsuz evlilikler, boşanma davaları, adalet saraylarında saç saça baş başa kavga eden eşler ve aileler görmek mümkün ne yazık ki.

EŞLERİN ARASINI DÜZELTME – GİDENİ GERİ GETİRME

Bastan beri anlatmak istediğim  genel hatları ile arz edilmeye çalışılan, bir toplumu oluşturan ve en önemli parçası olan ailelerin neden bu hale geldiği gerçeğinin sadece bir kısmıdır. Sadece maddeyi ön plana alan, evliliğin yalnızca fiziksel bir ihtiyaçtan kaynaklandığını düşünen günümüz insanları. Sadece bu sayılan hususlarda başını ellerinin arasına alıp 5 dakika düşünen insanoğlu , Allah’a ve O’nun getirdiği Peygamber (S.A.V.)’e inanan kullar için çözüm biraz daha kolaylaşmaktadır.
Evlilikte inanan kullara en büyük örnek olan tabii ki her zaman olduğu gibi Peygamber Efendimiz (S.A.V.)‘dir. Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in evlenirken bir kadında aradığı şartlar neydi? Hangi kadınlarla hangi şartlarda evlilik yapılırdı ? Evlilikte dargınlık olursa neler yapmak gerekirdi ? Sorularını yanıtlayan Medyum Zaher SEKMEN Hoca sizlere her zaman, yardımcı olmaya hazırdır.  Dünyayı kurtaramaz ama sizin dünyanızı Allah ‘in izniyle kurtarabilir ,sizlere manevi destek olur, sorunlarınızı çözmenize yardım eder. Siz de eğer problemlerinizi çözemiyorsanız Zaher Hoca bir telefon uzağında arayın yardım edelim.
Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

Bir cevap yazın