Medyum Zaher - 2020

ERMENİ BÜYÜSÜ

ERMENİ BÜYÜSÜ

Ermeni büyüsü işlemi şeytani çalışmalar arasında yer alır. Yani rahmani işlem denenir ve sonuç alınmazsa son çare olarak ermeni büyüsüne başvurulabilir. Ermeni büyüleri çok eski zamanlarda ermeniler tarafından uygulandığı için bu ismi almıştır. Ermeniler bu işlemi aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, muhabbet büyüsü amaçlı kullanmışlardır. Çok tesirli bir büyüdür. En imkansız durumlarda dahi etki eder. Karşı tarafın sevgilisinin olması, nişanlı olması ya da evli olması işlemi olumsuz etkilemez. Ermeni büyüsü her şekilde etkisini gösterir. Bu büyü de gerekli olan işlem yaptıracak kişinin ismi, anne ismi, doğum tarihi, bir adet fotoğrafıdır. Bazı türlerinde eğer imkan varsa kişinin saçı da kullanılır.

ERMENİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Ermeni büyüleri dediğim gibi çok eski zamanlarda ortaya çıkmıştır. Hiçbir kitap da bu büyünün nasıl yapıldığı yazmaz. Bilenler sadece ilim sahibi hocalardan el alan ve onlardan öğrenen kişilerdir. O yüzden her ermeni büyüsü yapan hoca benim, diyene inanmamak gerekir. Medyum Zaher hoca ermeni büyüsü yapan medyumlar arasındadır. Bu büyünün ilmini el aldığı hocasından öğrenmiştir. Bu büyüyü çok iyi bilmesine rağmen ilk etapta tercih etmez ve kişilere de tavsiye etmez. Öncelikli olarak rahmani işlemler kullanır. Ermeni büyüsü için arayan insanlara onun yerine aşk vefkleri, aşk tılsımları, canbar büyüsü bağlama vefkleri, muhabbet celbleri önermektedir. Eğer başka çıkar yol yoksa bu büyüye başvurulabilir. Çok etkili bir büyü olduğu gibi yapımı da zaman alır ve uygulanışı, ritüelleri zordur. Büyük bir titizlik gerektirir.

Kişinin ermeni büyüsü yapan hoca tarafından yardım almadan kendiliğinden bu büyüyü yapabilmesi zaten imkansızdır. O yüzden internette yazan abuk sabuk büyü tariflerinin uygulanmasına karşıdır. En niyahetinde bunlar yüksek derecede ilim, bilgi gerektirir. Hem doğuştan gelen bir enerjiye sahip olabilmeniz hem de bu işin eğitimini sizi geliştirecek bir hocadan almanız gerekir ki bu da en az yirmi yıllık bir süreçtir. Çünkü bütün büyüler bütün konular aslında birbiriyle bağlantı içermektedir. Yani sadece aşk büyüsünü öğreneyim, başka bir şey bilmesem de olur gibi bir söylem kullanılamaz. Aşk büyüsü yapacak kişi diğer büyüleri de bilmelidir. Büyüleri yapacak kişi vefkleri bilmelidir, vefk yazacak kişi havas ilmi bilmelidir havas için el almak gerekir, el almak için doğuştan o enerjinin sizde bulunması gerekir. Bu yüzden lütfen uzman medyumlardan yardım.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın