Medyum Zaher - 2020

EN TECRÜBELİ MEDYUM

EN TECRÜBELİ MEDYUM

En tecrübeli medyum olarak tavsiye edilen kişi Medyum Zaher Hoca’dır. Hocamız Ağrı’da ofisinde sizlerle görüşme yapabilmektedir. Gelme imkanı olmayanlar telefondan da kendisiyle iletişime geçip yardım alabilirler. Uzman olduğu alanlarda çalışmaları vardır. Özellikle aşk büyüleri için özel çalışmaları vardır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, muhabbet büyüsü kısmet açma büyüsü konusunda uzmandır. Daha önce hiçbir hocanın yapamadığını bu konuda yaparak ne kadar tecrübeli olduğunu ispatlamıştır. Daha önce onlarca kez işlem yaptırıp sonuç alamayan kişileri tek işlem ile sonuca ulaştırmıştır. Bu yüzden adı bu kadar duyulmuştur ve en tecrübeli medyum olarak kabul edilmiştir. Görüşmeleri çok yoğun geçmektedir. Çünkü yurt dışı medyum olarak da çalışmaktadır. Almanya medyum, İngiltere medyum, İsviçre medyum, Fransa medyum, Norveç medyum, Hollanda medyum arayanlar yine Medyum Zaher Hoca‘ya ulaşırlar.

El aldığı hocasını daima gizli tutmuştur. Bunun sebebi de hocasının vasiyetinde bunu istemiş olmasıdır. El aldığı günden bu güne yaklaşık yirmi senedir resmi ve ruhsatlı medyum olarak çalışmıştır. Zamanla tabi ki tanıyan insanlar arttıkça işlemlere yetişemez hale gelmiştir. Özellikle bakım yapan hoca arayanlar ilk olarak Medyum Zaher hoca’yı aramaktadır. Suya, kitaba, yıldıznameye bakmaktadır. Bakım da çıkan büyüleri, muskaları ortaya çıkarmaktadır. Büyü bozma konusunda da uzmandır. Tüm kara büyüleri en geç üç haftada çözmektedir. Her derdin muhakkak  bir dermanı olduğunu Allah’ın hiçbir zaman çözümsüz dert vermediğini söylemiştir. Medyumluğa başladığı ilk günden beri büyük ilgi toplamıştır. Gazetelerde hakkında çıkan haberler, yapılan röportajlar ve halkın ilgi sevgisi bunun en büyük delilidir.

En Tecrübeli Medyum

Aşk büyüsü yapan hoca, bağlama büyüsü yapan hoca, papaz büyüsü yapan hoca, kara büyü yapan hoca, kısmet açma büyüsü yapan hoca canbar büyüsü yapan hoca, en iyi medyum bereket büyüsü yapan hoca, koruma büyüsü yapan hoca, muhabbet celbi yapan hoca, rızık vefki yapan hoca, ceviz büyüsü yapan hoca, nohut büyüsü yapan hoca, sabun büyüsü yapan hoca, evlilik büyüsü yapan hoca, göz bağlama büyüsü yapan hoca, dil bağlama büyüsü yapan hoca, erkeklik bağlama büyüsü yapan hoca, geri getirme büyüsü yapan hoca arayışındaysanız  tecrübe sahibi medyum olan Zaher Hoca‘dan yardım alabilirsiniz.

1 Comment

Add Yours →

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

Bir cevap yazın