Medyum Zaher - 2020

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

En etkili aşk büyüsü kişiyi kendine bağlamak, aşık etmek amaçlı yapılır. Aşk büyüsünün yüzlerce çeşidi vardır. Çoğunu sayfamızda yazdık, anlattık. Kaşık büyüsü, ceviz büyüsü, canbar büyüsü, nohut büyüsü, adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, soğan büyüsü, kiriş büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, resim büyüsü, fotoğraf büyüsü, aşk vefki, aşk celbi, aşk muskası, evlilik büyüsü, evlilik celbi evlilik muskası, evlilik vefki, bağlama büyüsü, bağlama celbi, bağlama vefki, bağlama muskası bunlardandır. Bunlarda kendi içerisinde ayrılır. Herkes için aynı aşk vefki kullanılmaz. Bu işlemler hakkında ne siz düşünüyorsunuz bilmiyorum ama eğer basit olarak görüyorsanız, bunları sadece yazıp çizip iki dakika da  hallettiğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çok derin konulardır. Çok derin ilimlerdir. Herkesin medyum olamamasının sebebi de budur.

Aşk büyüsü bu kadar çeşitli iken, herkesin durumu birbirinden bu kadar farklıyken (biri ayrıldığı eşine işlem yaptırmak istiyor, birisi platonik aşkına, birisi nişanlısına, birisi sevgilisine…) en etkili aşk büyüsü hangisidir? En etkili aşk büyüsü aslında yanlış bir söylemdir. Çünkü herkesin işlemi farklıdır. Birinde kaşık büyüsü yapılması gerekirken diğerinde canbar yapılması gerekebilir. Biz medyumlar ezbere hadi sana şunu yapalım, diyemeyiz. Diyen medyum varsa bilin ki gerçek medyum değildir zaten. O yüzden filanca adet kanı büyüsü yaptırmış çok etkili aşk büyüsüymüş, bende istiyorum diye bana gelmeyin. Bu şekilde çalışma yapmıyorum. İlacı doktor seçer, en uygununu o bilir. Hasta kafasına göre bana şundan ver diyemez.

En Etkili Aşk Büyüsü Yapan Hoca

En etkili aşk büyüsü yapan medyum araştırıldığında bir çok sonuç karşınıza çıkar ama herkes sonuç alamaz. Çünkü herkesin hastalığı, bünyesi, durumu farklıdır. Bu yüzden tek çeşit ilaç yoktur. Herkesin durumuna göre ilaç bünyesine göre bir doz vardır. Aynı durum aşk büyüsü içinde geçerlidir. Siz işlem kısmını düşünmeyin. İşleme kısmı medyumun işidir. Siz derdinizi anlatın en uygun işlemi medyum sizin için seçer zaten. Peki mağdem herkes için aşk büyüsü farklı oluyor. Kendimiz için en uygun işlemi nasıl öğreneceğiz? Burada medyum işleminizden hemen önce bakımınızı yapar ve sizin için yüzde yüz tutacak işlem hangisi görünüyorsa onu seçer. Bu sebepten işlemin tutmama olasılığı dahi olmaz. Çünkü zaten sizin için en kuvvetli aşk büyüsü seçilmiş olur. Bu sebepten Medyum zaher sekmen ile görüşmeniz de fayda vardır.

8 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın