Medyum Zaher - 2020

DÜŞMANA CİN MUSALLAT ETMEK

Düşmana Cin Musallat Etmek

İnsanların hayatında dostları olduğu gibi düşmanları da vardır. İnsanlar düşmanlarından kurtulmak isteyebilir yada onlara zarar vermek isteyebilirler. Bunun en yaygın yöntemlerinden biri olan düşmana cin musallat etmek insanların yaygın olarak başvurduğu konular arasında yer almaktadır. Düşmana cin musallat eden hoca bulmak konusunda insanlar İnternet üzerinde araştırma yapmakta ve bir çok sonuç karşınıza çıkmaktadır. Ancak gerçek sonuç almak için resmi ve ruhsatlı bir medyum tarafından yapılması şarttır. Düşmana cin musallat etmek konusu basit bir konu değildir. Bu konu iyice düşünülüp karar verilmesi gerekmektedir. Düşmana cin musallat eden hocalardan yardım isterken kesin bir karar vermek gerekir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur ve karar değiştirilirse cinlerin kendi nefis ve düşünceleri olduğu için kızabilir ve bu işlemi yaptıran kişiye musallat olabilirler.

Büyüyle Cin Musallat Etmek

Düşmana cin musallat etmenin bir çok yolu mevcuttur. Bunlardan en yaygın olanı büyüyle cin musallat etmek tir. Bu tarz işlemler tehlikeli ve ilim gerektirir. Yani herhangi bir kimse bunu tek başına yapmaya kalkışmamalı ve yardım almalıdır. Aksi takdirde karşı tarafa değil kendine musallat etmekle kalmayıp kendine ve çevresine ciddi zararlar verebilir. Bu konuda sadece uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Düşmana cin musallat eden hocalar bunu yaptıran kişiye detaylı bir şekilde bilgi vermeli yaparken de kendini ve yaptıran kişiyi koruma altına alması gerekmektedir. Düşmana cin musallat etmek konusu hafife alınacak ve dalga geçilecek bir konu olmadığı gibi ciddiye alınmalıdır. Düşmana cin musallat eden hoca için en iyi çözüm medyum Zaher Sekmen hoca dır. Alanında uzman bir medyum olan Zaher hoca isteyenlere yardımcı olmasıyla meşhurdur.

 

Cin Musallat Eden Hocalar

Düşmana cin musallat etmek konusu en çok araştırılan konulardan biridir. Düşmana cin musallat etmek kolay bir iş değildir. Bu konuda kesinlikle uzman bir kişiden yardım alınması şarttır. Kendi başına düşmana cin musallat etmeye çalışan insanların akıbeti hiç iyi olmamıştır. Bu tarz işlemleri kendi başlarına yapan insanların sonları ya ölümle ya sakat kalmakla yada akıl sağlıklarının geri gelmeyecek şekilde yitirmeleri ile sonuçlanmıştır. Cinler kendi akıl ve nefislerine sahip ruhani varlıklardır. Düşmana cin musallat eden hoca sayısı oldukça az olmasından dolayı uzman medyum Zaher Sekmen yardım isteyen kişilere kısa sürede yardım etmesi ile meşhurdur.

2 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın