Medyum Zaher - 2020

DÜRÜST MEDYUM

DÜRÜST MEDYUM

Dürüst medyum dürüstlük kelimesi günümüzde ne yazık ki önemini yitirdi. Artık kimse kimseye güvenemiyor. Her lafının altında yalan arıyor. Kardeş kardeşten, baba oğlundan şüphe ediyor. Bu zamanda dürüst kişilere gerçekten çok ihtiyacımız var. Her sektörde dürüst insan önemlidir. Arabanız bozulunca tamire vereceğiniz ustanın dürüst olması, hakkından fazlasını almaması gerekir. Taksiye bineceğiniz zaman taksicinin dürüst olması, sizi en uzak yerden götürmemesi gerekir. Bir restoranda yemek yiyeceğiniz zaman çalışanlarının dürüst olması, birinin artığını atmayıp ötekinin tabağına koyup götürmemesi gerekir.

Dürüstlük her sektörde önemlidir ve bunun olmaması daima müşteriye zarar demektir. Medyumluk için de aynı durum söz konusudur. Medyum dediğiniz kişinin dürüst olması, güvenilir olması gerekir. Yirmi günde olacak işleme iki gün de olur derse, olmayacak işleme olur derse, hakkından fazlasını isterse, iki günde kargolarım deyip on günde yollarsa orada dürüstlükten bahsedemeyiz ve bu sizin zararınıza olur. Dürüst medyumlar bir elin parmağını geçmez. Hepimiz olanları duyuyoruz, insanların nasıl kandırıldıklarını biliyoruz. Onların yüzünden gerçek dürüst medyumlar da zan altında kalıyor. Şerefsizliği onlar yapıyor ama tüm dürüst medyumlar lekeleniyor.

Sizler daha dikkatli olun. Ne siz kandırılın ne de bizim adımız kötüye çıksın. Resmi ruhsatlı medyumlar ile çalışın, ofisi olan medyumlar ile çalışın. Kim olduğu belli olmayan rast gele bulduğunuz numaralardan ümit beklemeyin.
Bu insanlar siz onlara inandıkça kazandırdıkça bu işe devam edecekler. Başta dediğim gibi bütün mesleklerin yalancısı vardır ama en fazla paranız gider. Medyumlukta ise yalancısına denk geldiğiniz an ümitleriniz, umutlarınız, zamanınız, paranıaz gider. Psikolojik olarak da çökersiniz, maddi olarak da. O yüzden elinizden geldiğince dürüst medyumlar araştırın, dürüst medyumlar ile çalışın. En iyi medyum size daima kazandırır. Siz faydalanırsınız, eşinize, dostunuza tavsiye edersiniz onlarda faydalanmış olur.

Güvenilir medyum arayışındaysanız Medyum Zaher SEKMEN hoca ile çalışabilirsiniz. Tüm işlemleriniz güvence altındadır. Ofisine gelmek isteyenler randevu alabilir. Gelemeyenler için de uzaktan yaptığı çalışmaları vardır. Nerede olursanız olun, ne derdiniz olursa olsun kendisinden yardım talep edebilirsiniz. Akşam 22:00′ a kadar arayabilirsiniz. Ondan sonrası Hocamızın işlem saatidir.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın