Medyum Zaher - 2020

DÜRÜST MEDYUM KİME DENİR

Dürüst medyum

Dürüst medyum bulmak günümüzde medyum bulmaya ve medyumlara işlem yaptırmaya çalışan insanlar için en büyük sıkıntılardan birisidir. Ne yazık ki günümüzde çok fazla dolandırıcı medyum vardır. Bu sebepten güvenilir medyum bulmak zor bir durumdur. Bende bu yazımda siz değerli kardeşlerime dürüst medyum kimdir, dürüst medyum kimlere denir, garantili  medyum tavsiyeleri, kesin sonuç veren medyum seçerken neye dikkat edilmelidir anlatmaya ve sizleri bu dolandırıcılardan uzak tutmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım ancak öncesinde medyum kime denir, dürüst medyum kime denir medyumların görev tanımları nedir  sizlerle paylaşmak istiyorum ki medyumlar hakkında bilgisi güvenilir medyum kime denir olmayan kardeşlerimiz varsa medyum nedir bunu dürüst medyum kime denir  öğrenmiş olsun.

Medyum kime denir?

İnsanlar ömürleri boyunca sorunlar yaşar bu sorunların kaynağı bazen başka insanların iradesi ile alakalıdır. Yani bir başka kişi kendi iradesi ile sizi sevmemeyi seçebilir ya da sizin dışınızda başka bir kişiyi terfi ettirmeyi tercih edebilir. Bu durum zordur ancak yapacağımız bir şey yoktur sonuç olarak birisine gidip zorla beni seveceksin ya da zorla beni terfi ettireceksin diyemeyiz. Başka birisinin iradesinin araya girmesi bizi mutsuz edebilir kısaca. Medyumlarda yaptıkları işlemler ve kullandıkları araçlar yardımıyla bu durumu ortadan kaldırmaya ve kişileri mutlu etmek için başka bir kişinin iradesini ortadan kaldırmayı hedefleyen işlemler yaparlar. Bunun yanı sıra cinler alemi ile iletişime geçebilen kimselere de medyum denilebilmektedir.

Dürüst medyum kime denir

Vergi levhası olan medyum dürüst medyumdur. Arkadaşlar gerçek medyumların vergi levhası ve çalışma izinleri vardır. Dürüst medyumlar eğer bakım sonucu yaptıracağınız işlem olacaksa olur yaparız olmayacaksa olmaz yapamayız yapsak bile tutmama ihtimali var diye açıklıkla söylerler. Bakımda çıkan her ne ise gizlemeden söyleyen kişilerde gene dürüst ve gerçek medyumlar klasmanına girebilir.

Güvenilir medyum kimlere denir

İşini düzgün yapıp insanların taktini toplamış gerçek medyum, profesyonel medyum kişilere dürüst medyum denir.  Medyum peygamber efendimize verilen El-Emin unvanı gibi düşünülebilir. Tabi ki medyumlar tövbe haşa asla peygamber olamaz ancak bu unvanı elde etmelerinin de bir sebebi vardır.

Dürüst medyum tavsiyeleri, medyum seçerken neye dikkat edilmedir

Size verebileceğim tavsiyeler vergi levhası, çalışma izni olan medyum bularak onlarla işlem yaptırmanızdır. Bunun yanı sıra yaptırdığınız bakımda çıkan şeyleri direk olarak söyleyebilmesi bir diğer önemli etmendir. Eğer bir kişinin gerçekten medyum olduğuna ve işinizi yapacağına inanıyorsanız paranızı gönderin. Öbür türlü her kim olursa olsun inanmadığınız güvenmediğiniz kişiye işlem yaptırmayın para göndermeyin.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın