Medyum Zaher - 2020

Domuz yağı büyüsü Nedir

Domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü şeytani büyüler (kara büyüler) içerisinde en çok uygulanan büyüler arasında başta gelenlerden birisidir. Ancak ülkemiz insanları domuz yağı büyüsü hakkında yeterli bilgiye sahip değildir. Bu sebepten ötürü sizlere domuz yağı büyüsü nedir, domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur, domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır gibi konularda bilgi vermeye çalışacağım. Umarım aklınızdaki soruları gideren yararlı bir yazı olur deyip lafı daha fazla uzatmadan konuya giriyorum.

Domuz yağı büyüsü nedir?

Kara büyü sınıfında kullanılan ve çokça tercih edilen bir büyü biçimidir. Kara büyülerin doğası gereği rahmani işlemler için kullanılmaz. (Rahmani işlemlerden kasıt kısmet açma gibi sadece kişi bazlı iyi sonuçlar doğuran işlemler) Genel olarak kesin sonuçlar vermektedir. Bu büyüde kullanılan cinler kafir cinlerdir. Kafir cinler bu büyüde istenilen amacı çabuk yerine getirirler. Bu işlemi yapan varlıkların işlemi yapmasını engellemek için ise üst düzey uğraş gerekir. Büyünün işlemesini sağlayan varlıklar görevlerinden vazgeçmez.

Genel kullanım alanları

Bilinenlerin aksine rahmani işlemler diyebileceğimiz kendine bağlama gibi işlemler için kullanılmayan bu büyü genel kullanım alanı olarak karı kocayı ayırmak, ilişkileri bitirmek, iş, rızk veya kısmet kapatmak, hayatındaki başarıyı engellemek gibi amaçlar için bu büyü kullanılır. Kısaca amacı düzgün ve yolunda giden bir şeyi dengeleri değiştirerek bozmaktır. Bu sebepten ötürü bu büyü giderek daha hızlı bir şekilde işler ve gittikçe artan bir şekilde etki gösterir.

Nasıl anlaşılır?

Ortada doğru düzgün bir sebep yokken eşler arası açılıp olay neredeyse ayrılık raddesine gelmişse, başarılı ve tabiri caizse tıkırında giden şeyler bir anda tersine döndüyse bunlar domuz yağı büyüsü sebebiyle olmuş olabilir. Üstünüzde sürekli yorgunluk hissediyorsanız. Evinizin kapısında yağ benzeri bir şey bulduysanız duvarlarda, kapınızda yağ izi varsa domuz yağı büyüsü yapılmış olabilir.

Domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur?

Bu büyünün üstünüzde olduğunu düşünüyorsanız çabuk bir şekilde medyuma başvurmanızda fayda vardır. Eğer bakım sonucu medyum büyünün varlığını tespit ederse kendisi bulunduğu yerden okumalar ve farklı işlemler yapar sizlere de büyünün durumuna göre ne yapmanız gerektiğini söyler kimi domuz yağı büyüsü bozulması için yağ yakılırken kimisinde yağın bulunduğu yer temizlenir ve o yağdan kurtulunur. Ancak bu herkes için ve her durum için geçerli değildir. Sizin durumunuzun net tespiti olmadan bu konuda bir atraksiyonda bulunmamanız benim tavsiyemdir.

Domuz yağı büyüsünü bozan dua

Böyle bir dua yoktur sevgili arkadaşlar. Tek bir dua ile böyle güçlü bir büyü bozulmaz bozulamaz. Size tek bir dua vererek bu büyüyü bozacağını söyleyen kişilerden uzak durmanız tavsiyemdir. Bu duanın bozulması sürecinde farklı dualar edilebilir evet ancak tek bir dua ile bu işlemi bozmak mümkün değildir.

Facebook adresimiz

12 Comments

Add Yours →

gerçekten sonuç alan bir sürü kişi varmış uzun zamandır sizi araştırıyorum hocam

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

Bir cevap yazın