DİLEK DUALARI

Telefon: 0531 684 59 65

DİLEK DUALARI

dilek duası nedir

DİLEK DUALARI

Dilek tutmak dünyadaki en doğal ve en güzel şeydir. İnsanlar olmasını istedikleri şeyleri dilek tutarak olamasını beklemek en doğal haklarıdır. Ancak bazı dilekler için dileklerin kabul edilmesini daha kolay sağlamak için dualara başvurulması gerekmektedir. Dua insanın yalvarma şeklidir. Ve istek ve dileklerini en güzel şeklide ifade etmelerine yardımcı olur. Dilek duaları insanların yardım isteme aracı olarak kullanmak en doğru karar olacaktır. Bunun için alanında ilim irfan sahibi kişilerden duaları temin edilebilir. Bu dualar her hangi bir kaynakta bulunmaksızın bazı kişi ve kimseler tarafından nesiller boyunca kendi ailelerine miras olarak kalmıştır. Bu duaların kabul edilme olasılığı daha yüksek olduğu gibi bu dualar herhangi bir kitap veya kaynakta geçmezler. Bu dualar için yardım alınması gereken kişiler alanında uzman medyumlardır.

 

DİLEK DUALARI ETKİLERİ

Dilek duaları konusunda az önce detaylı bilgi verdik. Şimdi de bu duaların etkileri hakkında konuşmakta fayda var. Bu duaların etkileri hakkında konuşmak dualar kadar önemlidir. Çünkü bu duaların herhangi bir kişide veya kaynakta bulunmadığını söylemiştik. Ancak bu duaların etkileri diğer dualardan biraz daha farklı ve kesin sonuç gözüyle bakılabilir. Dilek dualarının etkileri saymakla bitmeyeceği gibi bu duaları alınan medyum tarafından detaylıca anlatılmalıdır. Ayrıca bu özellikli duaların her zaman ve her vakitte yapılabilmesi de insanların dikkatini çekmektedir. Aynı oranda dilek duaları da isminden dolayı değil ancak etkilerinden dolayı büyüler ile karıştırılmaktadır. Bu olay çok ama çok yanlış anlamanın sonucu ortaya çıkmıştır. Çünkü adı üzerinde dua ayrı şey büyü ayrı şey evet bazı özel dualarında etkileri büyüler kadar olabilir bu şaşılacak bir durum değildir.

 

EN ETKİLİ DİLEK DUASI 

En etkili Dilek duası herkeste ve her kaynakta bulunmazlar. Bu sebeple bazı kişilerin atalarından miras kalan bu özel dualar sadece kendi ailelerinde bulunur ve ihtiyacı olan kişilere verilerek yardımcı olmak amacı ile bu duaları uygularlar. Bu kişilere dilek duası veren hocalar denir. Dilek duası veren hocalar çeşitli şekillerde kullanılır. Ancak dualar kişinin kendini doğru bir şekilde ifade etme biçimidir. Dilek duası veren hocaların başında ilk akla gelen isim medyum Zaher Sekmen hocadır. Zaher hoca sadece insanların iyiliği için onlara yardım etmek amacı ile bu duaları insanlara vermektedir.

Tags: , , , ,

9 cevap

 1. Filiz Özdemir dedi ki:

  hocam size nasıl ulaşcaz yüz yüze

 2. Gökhan Tüfekçi dedi ki:

  hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

 3. Ezel Fakıoğlu dedi ki:

  allah sizden razı olsun çok teşekkür ederim

 4. Ayşe Nur Akkaya dedi ki:

  hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

 5. İrfan Kulaç dedi ki:

  hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

 6. Seray Araz Server dedi ki:

  hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

 7. Işıl Ünal dedi ki:

  hocam ben Amerikadan arıyorum sizin yanınıza gelmem gerekir

 8. Belgin Çift dedi ki:

  sonuç alan kişiler bana ulaşabilir mi sormam gereken sorular var

 9. Zehra Betül Karacan dedi ki:

  hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir