Medyum Zaher - 2020

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Dil bağlama büyüsü

Merhaba bugünkü yazımda dil bağlama büyüsünden bahsetmek istiyorum. Evet, dil bağlama çalışması isminden de belli olduğu gibi bir kişiye istediğimizi yaptırabilmek için uygulanır. Bu işlemlerimiz kesinlikle rahmani ve garantilidir. Aynı zamanda ömürlüktür. Dil bağlama işlemi yaptırılan bir kimse yapılan kişiye karşı asla saygıda kusur, karşı gelme veya onun dediğine karşı gelme itaatsizlik gibi eylemlerde bulunamaz. Bu  işlemimizin altın değerinde olduğunu gösteriyor. Peki dil bağlama büyüsü nedir ?

Dil bağlama büyüsü dediğim gibi  yapana yaptırana ne bir günahı ne de zararı vardır. Dil bağlama işlemi yapıldığı andan itibaren etki gösterebilen ancak en geç iki hafta içerisinde kesin sonuca vardıran bir büyüdür. işlemimiz yapıldığı günden itibaren etkilerini göstermesiyle beraber ömür boyu bitmeden, azalmadan da devam eder. Dil bağlama işlemini genellikle gelinler kaynanalara ya da kocalarına yaptırır. Bu sayede kendilerine dil eziyeti edenlerden  kurtulmuş ve korunmuş olur.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Dil bağlama işlemi zahmetli bir işlemdir. Bunun için en güvenilir medyum ile çalışmanız gerekir. Sizi sonuca ulaştıramayacak medyumlar, garanti veremeyen medyumlar, tecrübesiz medyumların size hiçbir faydası olmayacaktır. Boşuna vakit kaybettiğinizle kalırsınız. Ayrıca sürekli o medyumu deneyeyim, bu medyumu deneyeyim derseniz de olmaz. Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bir kişinin üzerine defalarca işlem yapılmaz. Hem sizi hem de yaptıracağınız kişiyi olumsuz etkiler bu. Yaptıracağınız kişi de bir deney faresi değil sonuçta. Bu şekilde yaptığınız her bilinçsiz hareketin size zararı olur. Durum daha da kötüye gidebilir. Onun için bulacağınız kişi en iyi medyum olsun ve tek seferde çözsün işinizi. Dil bağlama büyüsü yapan medyum çoktur ama ilim sahibi olan hoca sayısı azdır. Kafanızın karışması çok normal. Bu yüzden siz mutlaka ofisi olan resmi ve ruhsatlı bir medyumla çalışın. Öteki türlü sonuçlar istediğiniz gibi gitmeyebilir.

Dil bağlama büyüsü yapan hoca ile çalışmak istiyorsanız Medyum Zaher SEKMEN ile iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Zaher hoca bu konuda oldukça tecrübeli ve ilim sahibidir.

4 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

Bir cevap yazın