Medyum Zaher - 2020

ÇİVİ BÜYÜSÜ

ÇİVİ BÜYÜSÜ

Çivi büyüsü çok eskiden beri uygulanan ve oldukça da güçlü bir işlemdir. Çivi büyüsü kişiyi genellikle eve bağlamak için kullanılır. Evine ailesine ve sevdiklerine bağlı kalsın diye yapılan bu işlem mıhlama olarak da bilinir. Bu tarz işlemleri kendi başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Çünkü bu tarz işlemler hem oldukça karmaşık ve tehlikelidir. Bu işlemi yaparken kullanılan malzeme çivi olsa dahi çivi sadece sembolik bir anlam ifade etmektedir. Bu konuda uzman medyum ve hocalardan yardım alınması daha doğru bir yol olacaktır. İnternet aramalarında karşımıza çıkan sonuçlara göre insanlar kendi başlarına bu işlemleri yapmak istemektedirler. Ancak bu bir olasalık dahi değildir. Çünkü bu tarz büyüleri kendi başınıza yapmak sadece size sıkıntı verir. Böyle işler için özel olarak eğitim almış gizli ilimlerde ilerlemiş kişiler vardır. Bu kişilere medyum hoca diyoruz. Bu tarz işlemleri yaptırmak istediğinizde niyetinizin kesin olması esastır. Güçlü büyüleri yaptırırken de kendizden amin olmak zorundasınız. Bu konuda size yardımcı olabilecek tek isim medyum zaher sekmen hoca dır.

ÇİVİ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Çivi büyüsü yapan hoca olarak araştırıldığında karşınıza çıkan ilk isim medyum zaher sekmen hocadır. Bu konuda uzun yıllardır çalışmalarına devam eden medyum zaher sekmen hoca kendini hala geliştirmeye devam etmektedir. 27 yılı aşkın bir süredir insanlara yardım etmek amacıyla bu tarz işlemler ile uğraşan medyum zaher sekmen hoca kendini insanların iyiliğine adamıştır. Bu konuda oldukça fazla çalışması olan ve binlerce insana da yardım etmiş medyum zaher sekmen hoca kendini ve öğrencilerini yardım etmek için eğitmektedir. Yurt içinde ve dışında bir çok işlem yapmış birçok kişi ye yardım etmiş olan medyum zaher sekmen hoca kendi çıkarları için asla bir şey yapmamaktadır. Tek amacı yardımına ihtiyacı olan insanlara yardım elini uzatmak ve kendilerini mutlu huzurlu bir hayat geçirmelerini sağlaymak amacı ile işlemlerini yapmaktadır. Çivi büyüsü yapan medyum olarak bilinen medyum zaher sekmen kendi için bir şey istemmekle birlikte yardım isteyen kişiler içinde elinden gelinin fazlasını her zaman yapmaktadır.

Facebook adresimiz

7 Comments

Add Yours →

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

Bir cevap yazın