Medyum Zaher - 2020

CİNLERLE ARKADAŞ OLMAK MÜMKÜN MÜ

 Cinlerle Arkadaş Olmak Mümkün Mü

Cinlerle arkadaş olmak mümkün mü Cin çağırırsam musallat olur mu? Cin çağırmak günah mıdır? Cin çağırmak tehlikeli midir? Cinlerle arkadaş olunabilir mi? Cinlerle dost olmak mümkün mü? Cin çağırma yöntemleri nelerdir? Müslüman cin çağırırsam musallat olur mu Cinler gelecekten bilgi verir mi? Cinlerle nasıl irtibata geçilir?
Bana en çok gelen sorulardan birisi hiç şüphesiz “Cinlerle arkadaş olunabilir mi? sorusu. Bunu çoğu yerde açıkladım ama hala bunu isteyenler var. Karşınızdaki varlık yani cinler sizlerden çok daha farklı. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak. Sizin gibi düşünmeyen, sizin gibi davranmayan, sizin gibi yaşamayan bir varlık ile arkadaşlık etmeniz imkansız. Çoğu zaman her şeyimizin aynı olduğu insanlarla bile anlaşamıyoruz. Kaldı ki cinlerle dostluk kuralım.
Cinlerle dost olmak imkansızdır. Yalnızca ilim sahibi medyumlar emri altına alıp hüddam olarak işlemlerinde yardımcı olarak kullanır. Bunu yapan bizler bile işlemler dışında irtibata geçmeyiz. Bunun bir çok sebebi var. Diyelim ki irtibata geçmeyi başardınız.Öncelikle size ne amaçla yaklaştıklarını bilemezsiniz. Sizden bir kaç gün sonra ne isteyeceğini bilemezsiniz. Sizinle oyun oynayıp oynamadığını bilemezsiniz. Yalan söyleyip söylemediğini bilemezsiniz.

Zarar vermeye başladığında ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bu noktada büyük hatalar yapıp konuşma yetisini kaybeden bir çok hastam da oldu. Ya da yuvası dağılan, yataklara düşen, felç kalan… Tüm bu hastaların durumunu siz benimle beraber görmüş olsaydınız emin olun, cinlerle arkadaş olmayı asla istemezdiniz. Onun için bu kitaplarda ya da internette okuduğunuz cin çağırma yöntemleri yazılarını lütfen bir kenara bırakın. Önce kendi aleminizi çözmeye, anlamaya çalışın. cinlerle arkadaş olmak mümkün mü Ben yapmamanız gerektiğinden ve bunun sebeplerinden bahsettim. Biraz da sizin bunu ne için istediğinizden bahsedelim mi?

-Merak duygusu
Merak ediyorsunuz. Cinler size ilginç, karmaşık, inanılması ve anlaşılması zor geliyor. Bu yüzden öğrenmek bizzat tanışmak istiyorsunuz. Bunun için arkadaş olmanıza gerek yok. Cinler hakkında bilmemiz gereken kadarı zaten bize verilmiş.

-Gelecekten bilgi alma isteği
Merak ettiğiniz soruların yanıtını almak istiyorsunuz. Gelecekte hayatta sizi nelerin beklediğini onlara sormak istiyorsunuz ama size kötü bir haberim var. Cinler yalan söyleyen varlıklardır. Sizinle bu konuda oyun oynayabilirler. Sizi olmadık şeylere inandırabilir bütün hayatınızı alt üst edebilirler. Peki cinlerle nasıl irtibata geçilir.
-Tereddüt, emin olma isteği cinlerle arkadaş olmak mümkün mü
Herkesin o meşhur “Kahve fincanı ile cin çağırdık. Fincanlar havaya kalktı.” vb. şeklinde anlattığı olayları büyük bir hayretle dinlediniz. Acaba ben de denersem olur mu diye düşündünüz. İlk fırsatta arkadaşlarınızı toplayıp iki mum yakarak fincanların hareket etmesini beklediniz ama dikkatli olun, onları nasıl geri göndereceğinizi bilmiyorsunuz.

38 Comments

Add Yours →

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

valla ben inanmıyordum ama bu kadar güzel yorum var ki bende yaptırcam artık inanıyorum

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam keçi boynuzu büyüsü yaptırdım başka bir hocaya hiçbir şey olmadı neden

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

Bir cevap yazın